Wpis z mikrobloga

@mustafas00:

Oni też śpiewali nawoływani przez organizatorów marszu - to my kibole i jedna kula jeden Niemiec?

Tak. Wszyscy śpiewali rasistowskie przyśpiewki, łącznie z dziećmi i starcami. To przecież podludzie i zwierzęta jak ich trafnie określiłeś.

Klasycznie. Widzę jak na lewicowca przystało musi być jakiś hitler/holokaust, to jakaś choroba wszędzie widzieć ukrytego hitlera/nazistów?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@hasta_fatum: Proszę nie rozśmieszaj mnie, wiele razy chodziłem na mecze i bywałem między takimi ludźmi, więc nie rób #!$%@? z logiki. To był marsz skrajnie prawicowy, a to że dodasz zdjęcia jakiejś laski z dziećmi? Co z tego, ja Ci dodam zdjęcie Hitlera czy Stalina z dziećmi - i co już nie są źli, bo matka z dziećmi na zdjęciu? Chyba nie byłeś na marszu, tylko spamujesz kilkoma fotkami z neta
  • Odpowiedz
@mustafas00:

wiele razy chodziłem na mecze i bywałem między takimi ludźmi

mecze? xD patrząc na twoje wypowiedzi i avatar - wątpię

ja Ci dodam zdjęcie Hitlera czy Stalina z dziećmi

I to co teraz napisałeś jest esencją i właściwie definicją tego co robisz. Wklejasz zdjęcia które pokazują zakłamany obraz rzeczywistości, oprócz tego nazywasz ludzi z marszu zwierzętami i podludźmi. Człowieku wiesz w ogóle skąd się wzięło to określenie i jak ciężkiego
  • Odpowiedz