Wpis z mikrobloga

#inpost nie polecam. Miałem nadzieję że chociaż #paczkomaty mają w porządku, ale jak widzę paczka od czwartku dopiero dziś do oddziału nadawczego dotarła ( ͡° ʖ̯ ͡°) To jest ten gwarantowany jeden dzień?

1. Operator doręcza przesyłki przyjęte do przemieszczenia oraz doręczenia w następujących terminach (dni robocze):

(...)
f) przesyłka paczkomatowa – termin deklarowany – w 2-gim dniu po prawidłowym nadaniu lub w następnym dniu roboczym po umieszczeniu takiej przesyłki w paczkomacie..
V.....d - #inpost nie polecam. Miałem nadzieję że chociaż #paczkomaty mają w porządku...
  • 9
@goblin21: Mogę tu się żalić, szczególnie że ostatnio się żalili że PP dała "dumpingowe" ceny. Tą jakość usługi trzeba piętnować.
@aviatorka6: Reklamację złożę jak dostane w końcu paczkę. Liczę na to że uch system jest opóźniony i nie zczytał aktualizacji statusu poprawnie...
@Vorland: ja w pracy wysyłam paczki na paczkomaty i w ciągu ostatnich 3 miesięcy 100% paczek ląduje w paczkomacie na następny dzień po nadaniu. Dużo zależy od sposobu nadania paczki, i od samego sklepu jak organizuje wysyłkę. W przeciwieństwie do zwykłego kuriera paczki nadane w piątek nie czekają do poniedziałku tylko są w sobotę ładowane do paczkomatu. Ale jak wiadomo w Polsce dużo zależy od podejścia do pracy.
Zamawiam od jakiegoś (dłuższego) czasu głównie przez paczkomaty. Zawsze na czas. Jestem w pełni zadowolony. Raz nawet w sobote wrzucili do paczkomatu.

Każdej firmie zdarzają się wpadki - wszyscy jesteśmy ludźmi.

Z paczki w ruchu nie korzystałem, więc nie wiem.