Wpis z mikrobloga

Macie czasami tak, że macie ogromną ochotę komuś pomóc? Mnie często takie coś nachodzi, tak po prostu. Albo mam ochotę coś komuś kupić na ulicy (np jakiemuś biednemu) albo zrobić jakiś przelew na pomoc innym i zastanawiam się czy większość ludzi tak ma czy tylko niektórzy. Moja mama całe swoje życie poświęciła i poświęca pomocy innym i myślałem czy to przez nią tak mam czy to całkowicie normalne zachowanie człowieka :) #pomaganie #pytanie
  • 11
  • Odpowiedz
@szwagry: nie no taki żart ! Super sprawa mieć taki wewnętrzny przymus niesienia dobra, ja kiedyś chciałam kupić jakiemuś panu obiad ale chciał tylko bułkę ;(
  • Odpowiedz
@spiralout: Ja jestem #!$%@? troche do ludzi Xd ale do potrzebujących to mam miękkie serce a jeżeli chodzi o zwierzęta w szczególności psy to już w ogóle :P Całą kasę bym na schronisko oddał xd co miesiąc staram się dostarczyć jakąś karmę do schroniska :P
  • Odpowiedz
@szwagry: Szanuję, mimo różnicy poglądów. Pamiętaj miękkie serce - twarda dupa, bo zawsze ktoś będzie starał się to wykorzystać. Kiedyś nie sądziłem, że można w to wierzyć, potem doświadczyłem na własnej skórze. Wiele osób żeruje na ludzkiej dobroci i naiwności.
  • Odpowiedz