Wpis z mikrobloga

Cześć,
O godzinie 21:00 wyłoniliśmy przy pomocy losowania zwycięzce HP Elitebooka 2570P oraz osobę która otrzyma dowolnie wybrany przez siebie model notebooka.

W losowaniu wzięło udział ponad 7300 osób, zebraliśmy prawie 2000 komentarzy.
Dotarcie do tylu osób to w mojej opinii to mały sukces.

Pamiętajcie, że kupując na naszych aukcjach zawsze przysługuje Wam 5% zniżki na hasło „Wykop” w komentarzu. Pierwsi użytkownicy już z niego skorzystali - za co serdecznie dziękujemy.

Zwycięzcami dzisiejszego losowania zostali:
1) HP Elitebook 2570P: @kubica666
2) Wybrany przez siebie notebook: @jata12

Napiszcie do nas wiadomość.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w losowaniu. My tymczasem ładujemy akumulatory przed nowym tygodniem, w którym oczekujemy ogromnej dostawy ponad 300 laptopów.

#rozdajo #cebuladeals
laptopygdynia - Cześć,
O godzinie 21:00 wyłoniliśmy przy pomocy losowania zwycięzce ...

źródło: comment_SdTUn3E9YvkASDsKiNgeYGwnlkARnR6a.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@medevacs: W tej chwili zamówiliśmy sprzęt trochę niższej klasy - idealny dla mniej wymagających użytkowników lub diagnostyki komputerowej czy dla osób szukającej sprawnego i dobrego sprzętu w korzystnej cenie. Modele o wyższej specyfikacji będziemy zamawiać za około 14-21 dni, tak aby pojawiły się w ofercie na początku grudnia. Jak chcesz napisz do nas wiadomość, a postaramy się sprowadzić Thinkpada o dokładnie takiej kofiguracji jakiej potrzebujesz.

@zbyszko17: Mamy swoje zaprzyjaźnione źródłó,
  • Odpowiedz
@laptopygdynia: Co tak mało gwarancji ( ͡° ͜ʖ ͡°) i takie małe te kupki. Sprowadzcie trochę np. 6903p ja kupiłem teraz za 299zł bez dysku i 2gb ram i 6msc gwarancji :P super sprzęcik dla mnie. A taki wasz Dell 2110 z Atom N470 to taki słaby trochę i z vistą. To to działać nie będzie, tylko na negatywa się narażacie od grażyny albo janusza. Tak tylko
  • Odpowiedz
@Grzesiek_astronaut: Dzięki za dobrą radę. :)
Delle 2110 to taka nasza wtopa, pochodzą z pierwszego zamówienia. Nie działają jakoś tragicznie, jeden został sprzedany i chyba jest ok, bo kupujący się do nas jeszcze nie zgłosił. Chociaż muszę przyznać, że nigdy nie zamówię ich ponownie.

Właśnie sprowadziliśmy coś podobnego do 6903p i niedługo powinno się pojawić na aukcjach.
  • Odpowiedz
@hacerking: #!$%@? skończ zaznaczać w co drugim poście jaki to jesteś biedny, na nic Cię nie stać i jak bardzo potrzebujesz laptopa. Nikt Ci go nie kupi pasożycie, przestań ćpać to sobie nazbierasz.
  • Odpowiedz