TL,DR:

Na zakończenie rundy jesiennej remisujemy w wyjazdowym spotkaniu z KS Szczerbice 2:2 (2:1) i zdobywamy cenny punkt w ligowym dorobku.
Spotkanie odbyło się w nietypowych warunkach atmosferycznych — temperatura otoczenia sięgała 17-18 stopni Celcjusza (przypomnę, mamy listopad) i wiał bardzo silny wiatr, który bardzo utrudniał grę. W pierwszej połowie graliśmy z wiatrem, czego jednak nie wykorzystaliśmy, przegrywając tą połowę 1:2 (bramkę kontaktową strzeliliśmy w zasadzie do szatni).
W drugiej połowie zmotywowani nie dość, że napierającym przeciwnikiem to i wiatrem, strzeliliśmy bramkę wyrównującą i do końca meczu trwała "obrona częstochowy" w naszym wydaniu, całe szczęście skuteczna.
Zagrałem pełne 90 minut.

@Obserwator_z_ramienia_ONZ — bramkę samobójczą na 1:0 dla przeciwnika strzelił mój kolega, wyręczył mnie tym razem, ale zdrowo się tak czy owak spociłem, miałem bardzo szybkiego młodzika do upilnowania