Wpis z mikrobloga

Mirki doradźcie. Powoli zastanawiam się nad prezentami dla bliskich. Pomyślałam, że brejdakowi ciotecznemu kupiłabym jakąś #grybezpradu - najprędzej karcianą, bo chyba nie stać mnie będzie na porządną planszówkę. Brat jest kucem-studentem ;) (myślę, że lubi klimaty RPG/fantasy, chociaż to nie musi być istotne). Może polecacie coś wciągającego i w przystępnej cenie?
#kiciochpyta
  • 17
@strychnina77: Jak jest bardziej zaprawiony to polecam Race for the Galaxy, ale musi mieć partnerów do rozgrywki (najlepiej 1 osobę, ale w jak będą 2 lub 3 to też się da grać). Kiedyś podstawka kosztowała 8 dych, więc nie tak źle. Klimat w kosmosie, dobre grafiki - polecam!
1) kamien gromu

2) pathfindera


@Zorak: o coś takiego miałam właśnie na myśli. Szkoda, że 'kamień gromu' jest już niedostępny z tego co widziałam, ale może gdzieś uda mi się go wyhaczyć (jak był w promo to miał super cenę w dodatku).
i ciapy. Nie zapominaj


@klpt12: te ciapy to był koszmar mojej podbazy. Jak pierwszy raz woźna się mnie zapytała "A ciapy masz?" to zbaraniałam i myślałam, że się ze mnie nabija :) Tam skąd pochodzę zazwyczaj mówiło się 'kapcie' lub 'pantofle' co z kolei było przedmiotem drwin lubelaków.