Wpis z mikrobloga

@laoong: Myślę, ƶe byś się zdziwił - geeków, którzy odnawiają swoją wiedzę regularnie wcale nie ma tak duƶo :P Aczkolwiek faktycznie nic mnie nie zaskoczyło, tylko utwierdziło w przekonaniu, ƶe robię dobrze :)
  • Odpowiedz
@Kaczus2B: p.c.l.c.?

Alexandrescu zawiódł mnie z wykładem o D, D ma duƶo większy potencjał niƶ to co zostało przedstawione. D Evangelism: you're doing it wrong.
  • Odpowiedz
@Kaczus2B: Chętnie bym zobaczył benchmarki tego krytyka, bo Alexandrescu swoje przedstawił, więc nawet jeśli intuicyjnie kod wydaje się błędny, to działa. A mnoƶenie przez odwrotność zamiast dzielenia robią za Ciebie kompilatory - jeśli się da.

Jeśli juƶ o coś bym miał się czepiać to o stwierdzenie, ƶe w C nie ma implicit return 0 z funkcji main, co jest kłamstwem od 16 lat.
  • Odpowiedz
@KrzaQ2: Zawsze można zapytać :) ja po prostu dziś najpierw przeczytałem jego relacje, a później zauważyłem ten wpis :) Więc informuję, że są różne spojrzenia na ten sam temat :) - Z dyskusji czasem cos dobrego wychodzi - jeśli nie jest oczywiście tylko obrzucanie się błotem.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@drwxr: transmisja live była tylko z jednej sali, reszta pewnie pojawi się w nadciągających tygodniach, ostatnio było tak samo - nagranie live było od razu a pocięte po dłuższym czasie
  • Odpowiedz