Wpis z mikrobloga

@koker: Zależy gdzie chcesz jechać i jaki jest ruch na trasie.
Powiem Ci że ja osobiście nie widzę jakiejś szczególnej oszczędności w uberze, ale też nie jeżdżę za dużo taksówkami. Na trasie z okolic agh na pod mieszkanie na prądniku zazwyczaj płaciłem 15 zł w iCarze - w uberze opłata wahała się od 13 zł z hakiem, do nawet 20 (cały czas ta sama trasa). Kwestia tego, czy jest korek i
@ZgubilemZabke: @Cozzie: @koker:

Uber jest bezkonkurencyjny na dłuższych trasach i porównywalny do najtańszych taksówek na krótszych. Jednak jakość jest moim zdaniem nieporównywalna. Jeździcie samochodami wyższej klasy, młodszymi, zadbanymi, a kierowcy są przyjemniejsi gdyż są oceniani po każdym kursie.
@koker: @FredzIo: Odradzam tylko Ubera w dzień, przynajmniej w Krakowie - wychodzi wtedy dużo drożej, bo Uber liczy też za każdą minutę przejazdu a w przeciwieństwie do iCara nie może korzystać z buspasów.

@FredzIo: Ostatnio poziom mocno spadł jeśli chodzi o samochody, ja przynajmniej nie mam szczęścia. No i kilka razy kierowca nie przyjechał, nie odbierał, kary za anulacje... Idealnie nie jest, ale może się poprawi :)