Wpis z mikrobloga

@sermaciej: Pewnie że tak. Napisze jeszcze raz. Tych polityków wybrali ludzie. Ludzie którzy widocznie są katolikami - skoro na nich głosowali. W sejmie było ich na tyle dużo, że mogli założyć taki zespół.

Dla katolika, jego wiara jest najlepsza na świecie. Wiec masz rację. Implikuje to (z perspektywy katolika), że ateizm jest zły. Ponieważ tak uważają, chcą by inni ludzie nie szli do czegoś co nie jest dobre. Tak jak ojciec
Dla katolika, jego wiara jest najlepsza na świecie. Wiec masz rację. Implikuje to (z perspektywy katolika), że ateizm jest zły. Ponieważ tak uważają, chcą by inni ludzie nie szli do czegoś co nie jest dobre. Tak jak ojciec chce dla swojego dziecka dobrze. Będzie przekonywał do dobrych (swoim zdaniem) poglądów, zachowań, czynów.


@szybki_bil: Dla rasisty, jego ideologia jest najlepsza na świecie. Implikuje to (z perspektywy rasisty), że ideologia równości wszystkich ras
@sermaciej: Powołanie takiego zespołu spotkałoby się z protestem i oskarżeniem o obrazę uczuć religijnych.
@szybki_bil: W mojej opinii Sejm nie jest miejscem na rozmowy z przedstawicielami prywatnej firmy, na rzecz której się lobbuje.

Wyobrażasz sobie, żeby ktoś z Platformy zwołał posiedzenie z tematem w stylu:
"Niechęć do Gazety Wyborczej, Newsweeka i telewizji TVN elementem dyskryminacji elektoratu centro-lewicowego".
Ideologią nawołującą między innymi do zabijania ludzi.


@szybki_bil: To mogliby być rasiści umiarkowani, chcący tylko czystej rasowo Polski bez ludzi innych kolorów.

Porównujesz coś dobrego i niegroźnego dla innych


Dobrego? Czemu dobrego? Co najwyżej neutralnego. I ja nie porównuję katolicyzm z rasizmem. Ja porównuję dyskryminację ateistów do rasizmu.

Powołanie takiego zespołu spotkałoby się z protestem i oskarżeniem o obrazę uczuć religijnych.


@DrCrauser: Polecam zapoznać się z brzmieniem artykułu o obrazie
@sermaciej: Katolicyzm jest dobry. Przeczytaj sobie sprawozdanie PCK.

Jeżeli nikt by nie cierpiał, to nie ma problemu. Mogą być rasiści i mogą chcieć czystej rasowo europy. Mogą lobbować za prawem ograniczającym napływ imigrantów. Na tym polega demokracja, że grupa ludzi o poglądach ma prawo być reprezentowana. Niestety dla ciebie, nikt nie może cierpieć.

Apropo obrazy uczuć religijnych. Zależy w jaki sposób głosisz swoje racje. W sposób normalny - możesz jak najbardziej.
Przeczytaj sobie sprawozdanie PCK.


@szybki_bil: Jakie sprawozdanie? Z chęcią przeczytam.

Jeżeli nikt by nie cierpiał, to nie ma problemu. Mogą być rasiści i mogą chcieć czystej rasowo europy. Mogą lobbować za prawem ograniczającym napływ imigrantów. Na tym polega demokracja, że grupa ludzi o poglądach ma prawo być reprezentowana. Niestety dla ciebie, nikt nie może cierpieć.


Ale że w jaki sposób by cierpieli? Bo ktoś przestał wierzyć w Boga, to dla nich
@sermaciej:

Jakie sprawozdanie? Z chęcią przeczytam.

Sprawozdanie instytucji charytatywnej. Ale google to ciebie używać uczyć nie będę.

Ale że w jaki sposób by cierpieli? Bo ktoś przestał wierzyć w Boga, to dla nich cierpienie?

Głupi jesteś? Pisałam tam cały czas o ruchu rasistów. Tym światłym przykładzie który podałaś.

A propos

Nie mam się do czego przyczepić. Hahaha skisłam xD

Że pedofile, to słyszałem. Ale złodzieje? Zresztą nie byłaby to obraza uczuć