Wpis z mikrobloga

Na osiedlu, w którym mieszkam codziennie jest ciężko z miejscami parkingowymi. Niestety pewien #rozowypasek nic sobie z tego nie robi. Tak samo dzisiaj, wszystkie miejsca zajęte a Pani pięknie stanęła sobie na dwóch miejscach parkingowych.
Wjazd nie był problemem, gorzej z wyjściem - wychodziłem lewymi tylnymi drzwiami.
Zdjęcie w komentarzu pokazuje, ile miejsca miała z prawej strony, spokojnie z metr.

Czekam na rozwój sytuacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#samochody #rozowepaski #bekazrozowychpaskow i trochę #heheszki
źródło: comment_67ZU922UVCrcy2ztTe9nPFblfKNdoThS.jpg
  • 33
@hadrian3: @deroo:
Macie rację - nie wiem. Jednak mieszkam tutaj ponad rok, od lutego 2014 i z doświadczenia mógłbym się założyć, że tak nie było. Mogę się bronić jedynie w ten sposób (jak niektórzy), że jeżeli nie było możliwości poprawnie stanąć, to mogła to zrobić w innym miejscu.

@EddyPL: Tak, ten seat to mój.
@Redcreek: Chyba masz rację:

" 2. Zabrania się zatrzymania: 2) w miejscu utrudniającym dostęp do innego prawidłowo zaparkowanego pojazdu lub wyjazd tego pojazdu"

Ale i tak mam pytanie:
Jest to droga wewnętrzna, czyli obowiązują nas przepisy - ok. Czy "linie" z kostki oznaczają miejsca parkowania? Jeżeli tak, to samochód jest źle zaparkowany. Jeżeli nie, to znaczy, że faktycznie ja mam problem.
Jeśli faktycznie jest to ta druga opcja, to trochę
@robekk1978: Nic takiego się nie stało. Pojechałem około 8 do pracy. Samochód stoi tak samo, nie był ruszany, tylko już ktoś stanął z lewej strony na tyle blisko, że nie dało się wjechać pomiędzy.