Wpis z mikrobloga

Na osiedlu, w którym mieszkam codziennie jest ciężko z miejscami parkingowymi. Niestety pewien #rozowypasek nic sobie z tego nie robi. Tak samo dzisiaj, wszystkie miejsca zajęte a Pani pięknie stanęła sobie na dwóch miejscach parkingowych.
Wjazd nie był problemem, gorzej z wyjściem - wychodziłem lewymi tylnymi drzwiami.
Zdjęcie w komentarzu pokazuje, ile miejsca miała z prawej strony, spokojnie z metr.

Czekam na rozwój sytuacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#samochody #rozowepaski #bekazrozowychpaskow i trochę #heheszki
XTas - Na osiedlu, w którym mieszkam codziennie jest ciężko z miejscami parkingowymi....

źródło: comment_67ZU922UVCrcy2ztTe9nPFblfKNdoThS.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@XTas: a może wcześniej ktoś po jej prawej stronie źle stał i ona nie miała jak inaczej zaparkować? a potem ten z prawej odjechał, zaparkował 'nowy' normalnie i stąd ta przerwa?
  • Odpowiedz
@hadrian3: @deroo:
Macie rację - nie wiem. Jednak mieszkam tutaj ponad rok, od lutego 2014 i z doświadczenia mógłbym się założyć, że tak nie było. Mogę się bronić jedynie w ten sposób (jak niektórzy), że jeżeli nie było możliwości poprawnie stanąć, to mogła to zrobić w innym miejscu.

@EddyPL: Tak, ten seat to mój.
  • Odpowiedz
@XTas: jeżeli pani wezwie milicję lub sm to prawdopodobnie dostaniesz mandat za utrudnianie korzystania z pojazdu jest taki art. 49 prd.To jest 100 zł.
  • Odpowiedz
@robekk1978: Robione ziemniakiem. Tutaj bez flesza i tak wyszło. Z fleszem strasznie się tablice odbijały, ale zdjęcia z bliska ładnie wyglądają.
  • Odpowiedz
@Redcreek: Chyba masz rację:

" 2. Zabrania się zatrzymania: 2) w miejscu utrudniającym dostęp do innego prawidłowo zaparkowanego pojazdu lub wyjazd tego pojazdu"

Ale i tak mam pytanie:
Jest to droga wewnętrzna, czyli obowiązują nas przepisy - ok. Czy "linie" z kostki oznaczają miejsca parkowania? Jeżeli tak, to samochód jest źle zaparkowany. Jeżeli nie, to znaczy, że faktycznie ja mam problem.
Jeśli faktycznie jest to ta druga opcja, to trochę smutek, bo to oznacza, że każdy może sobie parkować jak chce, a ja mógłbym dla przykładu zająć trzy miejsca parkingowe ustawiając
  • Odpowiedz
@XTas: jeżeli to jest droga wewnętrzna nieoznakowana strefą ruchu lub strefą zamieszkania, parking jest nieprawidłowo oznakowany to nic Ci nie grozi
  • Odpowiedz
@XTas: hehehe to moja Iza xD
Taktycznie poczekam, aż odjedziesz xD
W torebce mam 3psy i pantalony.
Jestem dozorcą tego rewiru i kisnę w stróżówce w tą wtorkową zamgloną noc ...
  • Odpowiedz