Wpis z mikrobloga

@blacktyg3r: ok ale wiesz nawet nie o to chodzi, chodzi o to kim on jest, jaki ma charakter. Normalny uczciwy człowiek albo by nic nie pisał albo podałby szczegóły ale takie typy lubią pokazywać że są KIMŚ a reszta to tylko mirki taki nikt dla niego. Czułem to od jego pierwszego wpisu, koleś jest uzależniony od kasy i władzy i nawet nie zdaje sobie z tego sprawy. Lubi czuć pozycję
  • Odpowiedz
@pawlo74 Wat? Fajnie że jestes na wykopie, że sie udzielasz pod tym tagiem, ale w tym momencie masz wręcz książkowy przykład bulu dupy. xD Koleś ma hajs, kto wie czy nie jest w interesie od czasów sprzed 4k i nakopał te bitki laptopem z komunii, a Ty dorabiasz ideologie że to jakiś "koleś uzależniony od kasy i władzy i nawet nie zdaje sobie z tego sprawy. Lubi czuć pozycję boga." Weź
  • Odpowiedz
@nowszy94: teraz taka mnie właśnie myśl naszła, co mnie to obchodzi co koleś sobie pisze a co ja mam kogoś umoralniać sam nie jestem doskonały, jakoś tak już jest, że czasem zrazisz się do kogoś na początku i już tak leci
  • Odpowiedz
@Julass: po prostu duża kasa kolegi, dodam tylko że załadował się on ponownie na maksa w spadku który wywołał, więc teraz ciekawe kiedy znów będzie chciał sprzedać tak z 50% tego co ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz