Wpis z mikrobloga

Warto kupić teraz Xboxa One, czy może poczekać na jakieś świąteczne promocje? Jak to zwykle jest z konsolami o tej porze roku?

Aktualnie najtaniej 1289PLN znalazłem.

#konsole #xboxone
  • 14
  • Odpowiedz
@Robocovo: Przydatne info, bo nigdy nie śledziłem jak się zachowuje nowa generacja konsoli po wejściu na rynek - dzięki.

Nie ma na ten moment problemów z awaryjnością, jak to bywało w pierwszych wersjach poprzedniej gen?

  • Odpowiedz
@JPNZ: Tzn wiesz ta generacja ma już dwa lata. Jak jesteś cebula motzno to czekaj. Ja zwykle idę do sklepu i kupuje no szkoda mi czasu a czas to pieniądz.
  • Odpowiedz
@JPNZ: Wychodzi jakoś niedługo xo elite, o nieco lepszych parametrach niż zwykły, poczyaj o nim, może opłaci się poczekać, jeżeli nie - kupuj teraz. Za 1650 są zestawy z fifą 16 i forza 6, jezeli Twój klimat obie gry to zestaw Ci się opłaci najbardziej, jeżeli nie, szukaj konsoli "luzem" lub z jakimś tytułem który preferujesz :)
  • Odpowiedz
  • 0
@JPNZ: poczekaj jeszcze troche, MS obnizyl pare dni temu oficjalna cene a do tego zblizaja sie swieta, wiec pewnie ceny jeszcze troche spadna
  • Odpowiedz
@robertx: jakie xbox one elite? Jakie lepsze parametry? Jedyne czym się będzie różnić "świeża" wersja to tym że będzie 1TB dysk zamiast 500gb.

Jest coś takiego jak pad Elite i to jest pad przeznaczony dla profesionalnych graczy. I kosztuje 600 złotych zamiast 200.
  • Odpowiedz
  • 1
@JPNZ: kupuj teraz. Mozesz tak czekac do nowego roku na super oferte a ostatecznie wyjdzie na to za wydasz 100 zł mniej.

Na rtv euro jest całkiem fajna oferta z fifa 16 i nowym tomb raider za 1599zł w preorderze.
Jak nie to najtaniej allegro za niecałe 1300 zł. Nie liczyłbym na cuda w okresie świątecznym
  • Odpowiedz
@pine: A po wyjściu Elite nie powinna jeszcze cena trochę spaść? Jak nie, to kupię już teraz golasa, bo podane przez Ciebie gry nie leżą w kręgu moich zainteresowań (Dishonored, Dying Light, Wiedźmin 3).
  • Odpowiedz
  • 1
@JPNZ: ceny zestawów zostały już obniżone (np. Z fifa 16 z 1599 na 1499).
Ceny golasów zostały bez zmian z tego co widzę.
zawsze możesz się wstrzymać tydzień lub dwa i może trafi sie coś ciekawego.

Sam planuje zakup konsoli i po 10 listopada kupuje.
  • Odpowiedz
@JPNZ: Elite już jest dostępny za 500e lub 400p, jest kierowany do specyficznej grupy graczy i nie będzie miał wpływu na cenę zwykłego xo.
Na wyspach można wyrwać xo 1TB z FIFA 16 i Halo 5 za 349e, może trafi ta promocja do Polski
  • Odpowiedz