Wpis z mikrobloga

Mirki, odnośnie nie działających kuponów na xiaomi mo4c. Jutro powinny już działać o ile nie dzisiaj, ale jeżeli nie działają, napiszcie na skiya@ibuygou.com ze piszecie w sprawie tych dwóch kuponów, ona powinna obniżyć zgodnie z kuponami cenę.

Przypomnę jeszcze post :)
Mirki, #ibuygou udostępniło specjalnie dwa kody rabatowe na #xiaomi mi4c :) 15 i 20usd.

Kupon 15 USD dla xiaomi mi4c 32/3 kupon LUKASZMI4C32GB , będzie działać od 29 października do 11 listopada. Normalnie kosztuje 276.99,z kuponem 260.99.

Kupon 20 USD dla xiaomi mi4c 16/2 kupon LUKASZMI4C16GB z tym samym okresem ważności. Normalnie 245usd, z kuponem 225.

Jeżeli pomożecie korzystając z tych kuponów, ibg zauważy sens tych kuponów i możliwe, że na telefony które testuje od nich, będę miał kolejne kuponiki :)

Zalety ibg, to współpraca z Acidem MiCenter serwisem w Polsce, wysylka DHL i możliwość wykupienia zabezpieczenia VATu.

Ten sam post udostępnię po południu bo więcej ludzi. Plusiki mile widziane, wyślę im maila ze screen em ze chcemy więcej kuponów :)

#android #aliexpress #majsterpirzu
  • 27
  • Odpowiedz
@Pirzu: ok napiszę, a mam takie pytanie może mi pomożesz. W mailu od nich jak dostaję info to w Billing Adress mam tylko imię, ulice i poland, bez nazwiska miasta kodu itp.. tak ma być czy coś jest nie tak?
  • Odpowiedz
@Pirzu: Kupony narazie nie działają ale dogadałem się, że wyślą żądanie zapłaty przez paypal'a i tam opłaciłem, jak wszedłem na ibuygou to normalnie było w zakładce orders jako opłacone. Teraz czekam na kuriera :P
  • Odpowiedz