Wpis z mikrobloga

Widzę nie tylko ja w tym sezonie wyznaje aby 5ta ranga i będzie nerwów. Tak nudno na laderze nie było nawet za czasów panowania mech maga. Nawet turniej blizconowy wieje jakoś bez emocji nudą. Liczę chociaż że ogłoszą jakąś fajną trzecią przygodę z Wotkla z DK jako nową postacią albo z Pandarii dodając monka (może kolejność zmienią:). Skoro do wowa wchodzi nowa klasa, może i czas dodać do hsa.. Inaczej czekają nas nudne czasy na HSie i brak świeżości, który ograniczy graczy do wbijania 5 rangi i od czasu do czasu questów ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Nie musieliby nawet dopaszać takiej nowej klasy by się każdy na nią nie rzucił. Dać aby podstawowe karty + 1 legenda, a dopiero w następnym , kiedyś dodatku wyrównać ilość kart by zachować balans.


#hearthstone #guldan #blizzcon
Pobierz Vadzajna - Widzę nie tylko ja w tym sezonie wyznaje aby 5ta ranga i będzie nerwów. Ta...
źródło: comment_qvee6FjbGMEF6HjE3rgkWF67Ma9kXvK0.jpg
  • 4
@Vadzajna: ja dochodzę do 5 dla złotego epica, później gram zwykłe pojedynki. Raz, że mogę pograć śmiesznymi taliami jak malygos warlock. Dwa, że ludzie też pozwalają sobie na eksperymenty (teraz gram z dragon paladynem). Trzy, że nie chce mi się grindować do legendy. Jest po prostu zabawniej niż na ladderze.
@Vadzajna: wątpię, że kiedykolwiek ujrzymy nową klasę postaci w HS za dużo kart do dorobienia uwzględniając wszystkie dodatki, fajnie gdyby coop okazał się nowym trybem a nie brawlem, co do dodatku chciałbym wierzyć w jakieś duże sensowne zmiany ale to w końcu Blizzard ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Vadzajna: Też wbiłem 5 range dla złotego epica i skończyłem grać ranking, szkoda nerwów... Osobiście mam nadzieję, że Blizzard nie wpadnie na pomysł nowej klasy, jej zapowiedź byłaby zapowiedzią problemów z balansem a wiemy jak to "szybko" Blizz rozwiązuje takie problemy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nowa przygoda, jak najbardziej.