Wpis z mikrobloga

@korynt: dlaczego? Płacisz online, kupowałem przez neta bilety na 2 telefony z 2 różnych rachunków (mojego i żony). 1 bilet w heliosie kupiony online to 21 pln. Kupiłem bilety na Crimson Peak i otrzymałem 2 vouchery do wykorzystania na 13 grudnia. Więc wykorzystam je na James Bond Spectre w grudniu. :)
@enforces: w jakiej postaci ten Voucher otrzymałeś ? Tj. chciałbym zakupić jeden bilet dla siebie + voucher wykorzystać do zakupu biletu dla drugiej połówki. Tylko nie wiem czy ten Voucher to jakiś kod rabatowy ? Nie wiesz czy można go użyć przy zakupie biletu online ?
@lukasz_: voucher zrealizujesz w każdym kinie w Polsce (mam na myśli helios, nie wiem jak w multi).
Przez neta to zrobisz sobie rezerwacje, potem pokazujesz voucher i kasjer wydaje ci bilet (na dowolny film).
@lukasz_: Promocja łączy się też z innymi promocjami w Multikinie, także w środę z promocją Orange można np. Blikiem zapłacić za 2 bilety w cenie 1 i jeszcze trzeci bilet się dostanie, który można od razu wykorzystać, także będzie nawet 3 bilety w cenie 1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lukasz_: vocher jest w formie pdf któy drukujesz i okazujesz w kasie przy rezerwacji biletu (gdy chcesz go wykorzystać). Możesz tak zrobić jak piszesz - że 1 kupujesz online przez blik a drugi wykorzystujesz (ale jest ryzyko ze zanim dojdziesz do kina to miejsca obok ciebie będą już zarezerwowane). Ale może dałoby radę je zaklepać też online i na ten voucher zrealizować. W sumie to regulamin nic na ten temat nie