Wpis z mikrobloga

Operacja PIT 75% to majstersztyk.

Ciężko byłoby januszowi albo grażynce wytłumaczyć, że budowanie czynszówek jak za Gierka to zły pomysł (w Wiedniu wyszło!!!) albo że szpital, szkoła, lotnisko i kosmodrom w każdej gminie nie ma sensu.

A tu bach - 75% podatek, #!$%@? ich?

Dodatkowe piękno sytuacji polega na tym, że janusz z grażką nie kumajo progresji i zakładają że oznacza to rabunek 3/4 całej pensji, a nie tylko rabunek 3/4 powyżej kwoty x.

Pomysł jest tak cudownie medialny, że nawet na fejsbunia trafił w formie eventu:
https://www.facebook.com/events/923960397680941/

Kto wie, może bez niego Partia Marksem dostałaby te 5,5% i dzisiaj słuchalibyśmy Marceliny z mównicy?

#neuropa #4konserwy #wybory #razem #meisterstuck
Dutch - Operacja PIT 75% to majstersztyk.

Ciężko byłoby januszowi albo grażynce wy...

źródło: comment_pExb6FI2F2Vqryqna0AzDfzEJTSUUFQX.jpg

Pobierz
  • 25
@ja_tu_tylko_na_chwile: myślę że to chwilowy hajp und efekt świeżości/bazy. Skończy się tak jak z Tymińskim, Lepperem, Palikotem, Kukizem etc. Skąd tu Cookies, przecież wszedł? Ano stąd, że zjechał z 20% w prezydenckich, a zjechał do 9%, a i to rzutem na taśmę. Nie wróżę sukcesu partii, która się miesiącami nie skapnęła, że należy odrzucić bajania o siedmioosobowych kolektywach i wyeksponować Zoidberga jako lidera. Obym się nie mylił :)
myślę że to chwilowy hajp und efekt świeżości/bazy.


@Dutch: To też, ale jest to zgoła co innego - taki młodzieżowo-polityczny boost, polegający z niezrozumienia świata i braku realnej konfrontacji zakończonej przykrymi z punktu widzenia ideałów wnioskami.

Są sobie tacy dwudziesto-kilku latkowie na studiach, gadają sobie w kawiarniach na Zbawiksie, klubikach dyskusyjnych, pubach, organizują nawet jakieś pierwsze gówno-konferencje uniwersyteckie. Ponieważ umieją wymówić coś więcej niż "hurr durr" w czasie miłej dyskusyjki, która