Wpis z mikrobloga

#shogun1978 Piękny jest ten żal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak jak go lubiłem za vlogi z Usa, tak go przestałem lubić za ciągły płacz, ciągle ma jakieś "Ale" do każdego. Oboje z Burakiem się "jechali", płakał ze go Burak zaczepia, a sam teraz w komentarzy Podał jego imie i nazwisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
G.....r - #shogun1978 Piękny jest ten żal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak jak go lubiłem za vlogi z ...
  • 24
  • Odpowiedz
@Gitler: Zgadzam się za USA bardzo go lubiłem, nie mogłem się doczekać kolejnego odcinka. Dużo ciekawych rzeczy człowiek się dowiedział, ogólnie ciekawy był to vlog. A teraz to dno i reszta mułu, facet jest z lekka chyba psychiczny @shogun1978
  • Odpowiedz
@Gitler: Ja tam ciągle go lubię, sympatyczny gość choć ma wyraźną skłonność do wkręcania się spiskowe konfabulacje i obraża każdego kto nie zdecyduje się na udział w jego zbiorowych halucynacjach.
  • Odpowiedz
@deviator: bycie sympatycznym i obrażanie 'każdego kto nie zdecyduje się na udział w jego zbiorowych halucynacjach' jakby wzajemnie się wyklucza. Sympatyczni ludzie szanują odmienne poglądy i potrafią kulturalnie o nich rozmawiać, a nie obrażają wszystkich w koło, którzy mają czelność myśleć inaczej. Kwintesencją sympatyczności shoguna jest jego film o wyborach prezydenckich, wyraźnie inspirowany poziomem ekspresji innego youtubowego geniusza - polishadama.
  • Odpowiedz
@LCK91: No tak, ale to nie moja żona żebym musiał doświadczać wszyskich aspektów jego osobowości i mogę przymknąć oko nawet na to, że @shogun1978 chce pół narodu powystrzelać. To tak głupie, że aż zabawne, zreszą akurat takie poglądy na wykopie są jakby powszechne.
  • Odpowiedz