Wpis z mikrobloga

@ThePawel: Raki są dla słabych :)
Na poważnie - przy dobrej pogodzie można. Szedłem z żoną w poniedziałek od Pięciu Stawów, było znośnie. To znaczy buty nie ślizgały się za bardzo, ale wzmożona ostrożność wymagana przy każdym kroku.
  • Odpowiedz
@LOGlN: Sam się zastanawiałem, czy dobrze robię. Braki w sprzęcie nadrabialiśmy doświadczeniem :)
Zresztą raki nie zawsze są rozwiązaniem optymalnym na mieszany teren śnieg/skały.
Aczkolwiek jesteś trochę nieuprzejmy, skoro tam nie byłeś i nie widziałeś, a nazywasz mnie bezmyślnym.
  • Odpowiedz
@LOGlN: No to faktycznie jestem bezmyślny skoro bezpodstawnie założyłem, że Cię tam nie było. A co do bezpieczeństwa w górach, to zawsze jest u mnie priorytetem. Nie narażałbym mojej drugiej połówki tylko dla widoczków. Szlak na Szpiglasowy był całkiem znośny, śnieg nie był zmrożony. Raki bardziej by przeszkadzały. Wiem, chodziłem w rakach. Wyżej niż na Szpiglas.
  • Odpowiedz
  • 0
@S0Cool: Wiedziałem że poczujesz się urażony. Dla mnie też bezpieczeństwo w górach to ważna sprawa. Uważam że nawet na taki szpiglas warto założyć raki. Pozdro
  • Odpowiedz
@LOGlN: Wcale się nie poczułem urażony. Źle mnie odczytałeś.
Chyba, że mówimy o użyciu słowa "bezmyślny". To trochę tak ;)
Również pozdrawiam.
  • Odpowiedz