Wpis z mikrobloga

#virginmobile
Wołam kumpli @MasakratorLewactwa: @xrbartek:
Polecam przenosić numer w jednym z wielu punktów Virgin https://virginmobile.pl/gdzie-moge-kupic/lista-punktow
Wczoraj byłem z różowym wypełnić wnioski o przeniesienie oraz dostaliśmy nowe karty sim. W godzinę później dostaliśmy potwierdzenie dotarcia wniosków. Pięć godzin później dostałem informację, że dziś numer zostanie przeniesiony. Dziś rano budzę się bez zasięgu, wkładam nową kartę z Virgin i już mnie witają w nowej sieci:) Tylko niecałe 24h cała zabawa trwała. Wczoraj byłem w heyah, dziś w virgin (jakkolwiek to brzmi):D
  • 24
@Dax13: pisales, ze 4GB( ͡° ͜ʖ ͡°). Na razie potestuje ten Virgin. Obie oferty bardzo dobre i fajne:) Heyah niech ssie pałkę, za ten ich nolimit gdzie netu udostepniac nie mozna, za te ich #!$%@? reklamy wszedzie mimo wylaczenia, za reklamy w BOK itd
@desygnat: No bo 4GB za samo doładowanie i 20zł ciągle zostaje na koncie, a możesz je wykorzystać na pakiet 10GB za 10zł x2 więc w sumie masz 4GB + 3GB + 10GB +10GB + nolimit, to w sumie wyjdzie 27GB a nie 25 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dax13: Słaba ta oferta, nielimitowane mmsy jakoś mnie nie ruszają.

freemium jest wciąż lepszy.

10GB za 10zł tylko do końca listopada, więc bez ekscytacji.. słyszałem, że virgin szykuje coś na święta także warto poczekać.
@desygnat:
@desygnat: A powiedz jak z szybkością internetu? Na co dzień korzystam z Heyah, ale od kilku dni testuje VM na drugim tel bo wszyscy chwalą i powiem że słabo net chodzi i jakoś ogólnie nie ma szału jeżeli chodzi o jakość. Też tak macie?
@neoluk: włącz raoming danych! mi #!$%@? tak samo jak w heyah :) na razie w mojej dziurze łapie H+ ale na razie chyba tylko t-mobile zasieg zlapalem. Za krótko testuję. Za kilka dni napiszę co i jak