Wpis z mikrobloga

I co teraz?
Zna ktoś listy Kukiza dokładniej? #knp wejdzie, #rn wejdzie, #upr wejdzie, koliber, libertarianie, chociaż kuce mówiły, że #kukiz będzie poniżej progu?

Tylko #korwin nie wejdzie, nie będzie @przemyslaw-wipler, nie będzie @miriam-shaded, nie będzie #bekowicz ani zajączkowskiej
#takbedzie

Ja #!$%@?, jak można było tak to #!$%@?ć.

Wyszło jak zawsze, #prawicarazemalenietymrazem, oczywiście, teraz winny będzie Ciastek, winne będą lewaki, durni wyborcy i bóg wie kto (już ostatnio po braunie jadą kuce). Przez underwooda-wiplera i #!$%@? janusza, KORWiN ma radosne 4,9%

Tyle było okazji poprawić swoje błędy, poprawić sposób wypowiadania się, wyciągnąć rękę na zgodę. Nadal uważam, że jakby Janusz dogadał się z Kukizem, nawet po to, żeby dzień po wyborach ogłosić rozłam, to dobiliby do wyniku PO. Ale oczywiście, "honor" nie pozwolił (a tak na prawdę to zwykła duma i oderwanie od rzeczywistości). Prawda jest taka, że Janusz się uparł, że będzie twarzą kampanii i że on wszystkim pokaże. Wyszło jak zawsze.

Powtarzam zatem jeszcze raz słowa wypokowych kucy:

OPERACJA KORWIN TO MAJSTERSZTYK!!!

  • 6
lewica wypadła

bardzo dobrze!

PO jeszcze dycha

bardzo niedobrze

będą drugie Węgry

nie wiadomo, czy dobrze

PiS będzie miał większość parlamentarną

też niedobrze, jedyny powód dla którego chciałbym korwina w sejmie. Dlatego bólu dupy nie mam, ale w sumie zadowolony też nie jestem.

Czy wreszcie wypłynie aneks ds. raportu WSI?

nie wypłynie, w PiS też są sami swoi

zrobią teraz postkomusze służby?

to jest bardzo dobre pytanie

@jucio: ogólnie sytuacja może