Wpis z mikrobloga

@PatologiiZew: Co z tego? Taki Wilk jest dla mnie dnem i wiem że zmieni poglądy czy swoje działania jak wiatr zawieje. Wolę ludzi uczciwych z poglądami dalszymi niż kreatury z dobrymi. Po tych pierwszym wiadomo czego się spodziewać a po drugich - hmm. Hasło Platforma Obywatelska powinna Ci dużo wytłumaczyć
@mrafo: No nie wiem czy zwykły. Spore kontrowersje tyczą się jego osoby.
@PatologiiZew: Wystarczy mi jego przejście do Kukiza i obrzucanie błotem Korwina czyli partię która ma identyczny program. Ale nie personalnie tylko gadanie że skręcił na lewo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wilk bardziej prawicowy od Korwina.
Wystarczy mi jego przejście do Kukiza i obrzucanie błotem Korwina czyli partię która ma identyczny program.


@ediz4: Za to Korwin i jego ludzie mogli Wilka cisnąć cały czas?

Ale nie personalnie tylko gadanie że skręcił na lewo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wilk bardziej prawicowy od Korwina.


@ediz4: patrząc na światopogląd to tak. No chyba że zamiast czynów patrzysz na słowa. Ale to zalatuje sektą i chorągiewką
@PatologiiZew: Jakbyś zapomniał Korwin cały czas się wypowiadał normalnie. Festiwal żenady rozpoczął Wilk po rozpadzie we wszystkich kanałach a zwiększył wraz z wejściem do Kukiza. Ale spoko - to wszystko spowoduje niedługo rozpad KNP.

patrząc na światopogląd to tak. No chyba że zamiast czynów patrzysz na słowa. Ale to zalatuje sektą i chorągiewką ;)....

W którym miejscu? U wilka to patrze na czyny czy słowa? I te i te są żenujące.