Wpis z mikrobloga

@fervi: Lol, kolejny xD
Jest JEDEN test w całym internecie który pokazuje ze cos jest niby nie tak. Reszta pokazuje wahania 2-3%, czyli w granicy tego jak sie może różnic chip od chipu. Poza tym mnóstwo ludzi robiło Real life testy, włącznie z nagrywaniem w 4k, dzwonieniem non stop, oglądaniem filmów, sklejaniu, graniu w bardzo wymagające gry - różnice są nieznaczne, ba, czasem samsung wygrywa.

Juz nie mówiąc ze mam
  • Odpowiedz
@Rabusek: Bo aplikacje na iPhone są proste. Ale według benchmarków jeden jest wolniejszy, ale dłużej na baterii trzyma, a długi szybszy, ale krócej na baterii. Ba, to nawet iPhonowcy mówią (a to kłamczuszki)
  • Odpowiedz
@fervi: pokaż mi benchmark który pokazuje ze różnią sie mocą - bo prawda, jest benchmark ktory pokazuje różnice baterii, temperatury (o 2 stopnie) ale nie moc :)
  • Odpowiedz
@Rabusek: Różnie na poziomie numeru Korwina na karcie do głosowania. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja nie mówię, że różnice są 50%, ale jeden ma dłużej trzymać na baterii, a drugi być wydajniejszy. Ale przy tej mocy to nawet jest niezauważalne w zasadzie
  • Odpowiedz
@fervi: tylko wiesz, próba 2 telefonów to żadna próba - jest coś takiego, i to nie tylko w telefonach apple, jak zjawisko lepszych i gorszych chipów, o czym już mówiłem, i to nawet nie w kwestii dwóch różnych firm, ale np. dwa identyczne iphone'y 6s na samsungu mogą mieć już różny wynik, nawet o kilka %. Dlatego z ciekawości sprawdzę na swoim :)
  • Odpowiedz
@fervi: w niemieckim apple storze ( ͡º ͜ʖ͡º)
to tylko pokazuje jak idiotyczne są to testy, o ile rzeczywiście powyższe wniki są prawdziwe, bo widziałem ludzi z wynikami ponad 100k na pierwszym ajfonie (2g) :)
  • Odpowiedz