Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem kampanii platformy, dlaczego po ośmiu latach rządu zamiast próbować pokazać coś co dobrego zrobili przez te lata (choć nie wiem czy coś było) to próbują cisnąć ciągle na pis, straszyć katolibanem (cokolwiek to ma znaczyć). Dziwi mnie że po nieudanej kampanii prezydenckiej która wyglądała podobnie robią dalej tak samo. Nie jestem zwolennikiem jednej ani drugiej partii #wybory
  • 13
@kkeeczy: Kopacz uwierzyła w magiczne zdolności Kamińskiego,a on nie potrafi nic poza straszeniem i mamy efekty.Z drugiej strony dla Schetyny i jego stronników porażka PO to bardzo dobra wiadomość i dlatego stoją z boku.
@kkeeczy: bo nie mają się czym pochwalić, nawet do teoretycznych sukcesów, np. drogi, można sie przyczepić, że drogo, że przetargi ustawiane, że wszystko na kredyt. No i jak to usłyszeliśmy na taśmach od sowy, oni już nie wierzą, że mogą jeszcze wygrać kolejne wybory, po prostu robią to bez przekonania. Od czasu gdy ewa digger została premierem, mam nawet wrażenie, że celowo chcą przegrać.