Wpis z mikrobloga

#polityka Jacek Żakowski odpłynął w swym felietonie. Jest tak niespójny i absurdalny w swych przemyśleniach, że gościu stracił u mnie swój ostatni bastion zdrowego rozsądku. Po pierwsze Zandberg to alternatywa dla SLD, nie dla PO czy PIS, po drugie Zandberg to socjalista, który chciałby żyć nie za swoje pieniądze, po trzecie czemu Zandberg a nie Razem? Jeden gościu po stronie lewicy wiosny nie czyni. To taka sama samosia jak Palikot, Korwin czy Kukiz (widać, ze całej czwórce sa potrzebne JOWy). Kiedyś Tusk był takim miałkim wzorem do naśladowania, którego szybko oblepił obcy kapitał, a w konsekwencji Niemcy i jak to sie skoczyło widać teraz - istniejemy teoretycznie, dzięki pewnie OFE z masą nowych obywateli wyznających szariat na socjalu.
  • 6
@AlekGames: Dlatego właśnie Razem jest alternatywą dla PiS, bo nie jest katolicki. Ja np. mam lekko socjalne poglądy, ale nie jestem katolikiem i jestem np. przeciwny nauczaniu religii w szkołach. I dla mnie partia Razem jest właśnie jakąś alternatywą dla PiS.
@AlekGames: Co do PO - tu wg mnie mógł przestrzelić, ale niekoniecznie, bo być może część elektoratu PO już na nich nie zagłosuje, bo czują się zawiedzeni, na PiS nie zagłosują (bo to PiS), więc będą szukali czegoś w mniejszych partiach. Akurat wyborcy PO to raczej nie są ludzie o bardzo sprecyzowanych poglądach na gospodarkę, więc taki mocny skok w lewo jest dla nich jakąś opcją.

Nie mówię, że Żakowski się