Wpis z mikrobloga

Tl;dr:


Bardzo się cieszę, że mogłem wspomóc w przygotowaniach do AMA Panią przyszłą (mam taką nadzieje) posłanke @miriam-shaded. AMA przebiegło sprawnie i sama Miriam zaskoczyła mnie błyskotliwością odpowiedzi, tym bardziej, że wspomagałem ją bardziej w kwestiach technicznych, oraz jakich słów się używa w mirkomowie i tym podobne.

Na koniec zapytałem Miriam co sądzi o komentarzach na wykopie, szczególnie tych, przy których ciężko jest zostawić jakiś komentarz, odpowiedziała:

"Cóż, one są i tak dużo lepsze niż te na lewackich portalach" ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Miejmy nadzieje, że zainteresowana będzie pojawiała się na wykopie częściej, w końcu konto ma tutaj już od paru lat!

#bojowkamiriamshaded #ama #korwin
  • 11
@deroo: Jezu deroo, mógłbym Ci tłuc do głowy dlaczego odpowiadanie na miliony pytań naraz, które ciągle przybywają, szczególnie te które bywają insynuacją, dlaczego jest to tym cięzsze jeśli śpisz podczas okresu wyborczego po 3-4 godziny, oraz masz co chwile spotkania, na których musisz być w pełni sprawni umysłowo. Ale nie mam po co, bo choćby siedziała tam do 3 w nocy i napierdzielała odpowiedzi, wciąż miałbyś jakieś "ale". Zwyczajnie nigdy nic
@sorek: No sorry, ale na wykopie było wiele AMA już i trudno o równie słabe. Tempo odpowiadania niesamowite, przez pierwsze 30 minut udzieliła bodajże 5 krótkich odpowiedzi. Łącznie bodajże 76 odpowiedzi przez 4 godziny, 95% z nich była typu 'j.w.' , 'nie', 'usuń konto', 'na gronie', '...', 'wolę falafel' itd. Merytorycznych, dłuższych niż 4 słowa odpowiedzi naliczyłem 5. To ma być AMA?

Dostała wiele ciekawych, merytorycznych pytań, zamiast tego odpowiadała na
@sorek: jak ama to ama. Posługiwanie się wykopowym slangiem dyktowanym zza pleców i sugerowanie ze to czujes własne słowa jedynie dla zyskania popularności i wykupienia się w łaski jest wyjątkowo słabe u poniekąd wprowadza czytających w błąd.
Niech zgodne, komentarze z konta Korwina tez są efektem twojej "pomocy w kwestiach technicznych"?
@Coolek: nie, nikt niczego nie dyktowal, ona wszystko pisala sama i tylko pytala jesli nie zrozumiala danego mema - tyle. Slang pokazalem jej na początku.

Korwina i Wiplera nie mialem okazji niestety poznać.