Wpis z mikrobloga

Polecam sklep JULA*
Kilka dni po otwarciu #jula w #kielce nabyłem tam drogą kupna trochę dupereli, głównie do uzupełnienia drugiej zapasowej skrzynki z narzędziami
Jakieś bity, trytytki, latarkę, próbowkę, grzechotkę 1/4, małe kombinerki, brzeszczoty, tarcze do flexa i coś tam jeszcze...
Dziś ukręcilem grzechotkę, a wszystkie inne zakupione tam rzeczy rozpadly się już dawno.
Została tylko 1 rzecz (pic rel)
Ciekawe kiedy sie zepsuje...



#halflife3confirmed #halflife3 #narzedzia #chinskiszwedzkiszajs
dlugi_ - Polecam sklep JULA*
Kilka dni po otwarciu #jula w #kielce nabyłem tam drogą...

źródło: comment_ilRp0Sd5Vr45lsa4gGV5noef2yAVxtow.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Baczy: markowe produkty mam w głównej skrzynce z narzędziami, trochę gorszej klasy w zapasowej. To były zakupy do drugiej zapasowej.
Dwóch pierwszych nikomu nie pożyczam , tą trzecią owszem.
  • Odpowiedz
@dlugi_: To co napisal @Baczy. Tanie rzeczy w praktyce okazuja sie drogie, bo trzeba kupic je kilka razy :P
Wiertarki mam Hilti na ten przyklad, 8 lat, silnik nie do #!$%@?. Smarowanie i jazda. Raz byla w serwisie, bo spust sie zacinal i kabel przetarl przy wtyczce, no ale na 8 lat wiercenia dzien w dzien to mial prawo.
  • Odpowiedz
@dlugi_: identyczną grzechotkę sprzedaję za 18 i 23zl w zależności od rozmiaru. Nie sądzę abyś zapłacił więcej. Biorąc do ręki już można wyczuć że jest to półprodukt, wiec musiałeś założyć że nie popracujesz tym długo.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Aerdyn: nie bardzo mogę sobie pozwolić na aż tak wypasione narzędzia do pracy jak hilti, z prostej przyczyny - częściej mi narzędzia "giną" niż się psują .
Jako serwisant pracuję między ludźmi. Jak mam coś nowszego, ładniejszego to strach to zostawić na chwilę żeby nie zmieniło właściciela. A najbardziej do rąk się chyba kleją latarki. W tym roku już kilka mi ukradli w tym dwie UV - po co to komu?
  • Odpowiedz