Wpis z mikrobloga

@lukaus: na stare lata przyszło mi do głowy robienie licencjata z ratownictwa bo mało mi zawód ratownika medycznego po policealnej. no i na zajęcia musze napisać niedługą prezentację o ratownictwie medycznym w usa. Próbowałem coś znaleźć w necie w tym temacie jednak ku mojemu zaskoczeniu nie za wiele jest informacji o tym. Może Ty masz jakieś materiały czy informację gdzie mogę o takich rzeczach poczytać żeby móc coś z tego spłodzić??
tyle znalazlem. nie wiem czy to cie zadowoli. w sumie kazdy stan ma roznie ale najwazniejsze informacje sa w tych powyzszych dokumentach
@lukaus: coś stworzyłem ale Tobie nie pokażę bo byś się pewnie uśmiał z tego, młodym oczy zamydli;o) a to na ten weekend mam. Powiedz mi czy jest możliwość zrobienia jakoś praktyki/pokazówki w USA z polski? Pytam bardziej z ciekawości po spłodzeniu tego co zrobiłem zaintrygował mnie ten system. Nie odbieraj tego jako pchanie sie do USA bo to mnie nie interesuje. Pozdrawiam
Pokaz. Naprawdę jestem ciekawy. Może coś dodam. Robię właśnie 2 tygodniowy kurs critical care paramedic. A co do pc Hania weź przestań jakby coś to wal jak w dym zapraszam