Wpis z mikrobloga

  • 0
@Alekzg: CAL! to kultowe kiedyś słuchawki, hype na nie przekraczał wszystkie możliwe granice, recenzje były świetne, a w praktyce okazywało się, że... nie kłamały. 200 PLN, po rekablingu.
@parachutes: http://pl.creative.com/p/gaming-headsets/sound-blaster-evo-zxr Wiem, że w założeniu są gameingowe, ale jak posłuchałem ich u kolegi, to chciałem mieć koniecznie takie same. Początkowo kupiłem podstawową wersję, ale okazały się trochę za małe na moje ucho. Musiałem dorzucić trochę do zxr i tutaj jest już ok. Jeśli mieszkasz w okolicy Białegostoku to zapraszam na porównanie :) Myślę, że warto byłoby też sprawdzić CAL 2, bo są oparte chyba o te same podzespoły co podstawowe
@neib1: Ja lubię posłuchać wieczorami. Na fali wykopowego zainteresowania sprawami zagranicznymi słucham ostatnio Hugh Whitea, R. Kaplana itp. Mam też trochę ogólnomedycznych sciągniętych ze stron uniwersytetów w USA i UK, ale te są raczej mocno ogólnikowe. Słucham ich tylko dla języka branżowego. Kilka dni temu dodalem sobie do obserwowanych ten profil, z którego @Lifelike coś wrzucał ostatnio. Jak znudzą mnie podboje świata, to wezmę się za filozofię :)
@neib1: Widzę, że dobry tag przegapiłem :) Przydadzą się wszystkie, bo jeżdze teraz 2 razy w miesiacu na weekendy do Wrocławia, a to 12 godzin za kółkiem w obie strony.

@parachutes: Muszę je jeszcze pochwalić za baterie, która wytrzymuje spokojnie 8 godzin ciągłego odtwarzania. Jakość dźwięku deklasuje wszystko co miałem wcześniej (z 5 modeli w zakresie 100-500zł). Nie spodziewałem się, że tak dużo można wyciągnąć ze słuchawek.
@widzialem_juz_wszystko: czyli tylko zamknięte, bo lubię słuchać tylko głośno :-) kupię sobie albo dobre słuchawki za 3-4 stówki albo CAL! i zrobię rekabling. W sumie do tabletu (dobrego, bo dobrego, ale zawsze to tylko tablet) nie warto chyba wydawać 8 stówek na słuchawki :P Na kompie praktycznie w ogóle nie siedzę.

Dzięki jeszcze raz.