Wpis z mikrobloga

triumph tr7


@elvisiako: nie no, ale szanujmy się - mało na świecie takiego gówna jak ten samochód, chińskie klepaki z garażu mają lepszą jakość ;) to jest samochód okupujący listy "najgorsze samochody wszech czasów" :)
  • Odpowiedz
@zackson: jeździłes nowa fabia? Bo to akurat kiepski przykład wykończenie wnętrza jest tak beznadziejne ze nie ważne jakie masz audio muzyki raczej w czasie jazdy sobie nie posłuchasz. Po przejazdzce tego chętnie wróciłem do swoich kilkunastoletnich aut.
  • Odpowiedz
JA #!$%@? JAK MNIE #!$%@?Ą TAKIE CIOTY OO JAKI TO JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY FAN KLASYCZNEJ PODKRESLAM KLASYCZNEJ MOTORYZACJI. KUPIE SOBIE SAMOCHÓD ALE NIE JAKIŚ FAJNY. MUSI BYĆ KLASYCZNY, #!$%@? ZE PALI 100 LITRÓW NA KILOMETR, JEST NIEWYGODNY I GŁOŚNY, NIE MA KLIMATYZACJI EMITUJE TONĘ CO2 NA GODZINE I BUDZI WSZYSTKICH SĄSIADÓW SWOIM GÓWNODŹWIĘKIEM SILNIKA, WAZNE ZE JEST KLASYCZNY I CLARKSONOWI SIĘ SPODOBAŁ. GDYBY BYL JESZCZE BARDZIEJ KLASYCZNY #!$%@?ŁBYM CLARKSONA WE WSZYSTKIE
  • Odpowiedz
Ja może podam swoją opinię... Bardziej od strony entuzjasty niż typowego niedzielnego kierowcy.
W nowych autach nie podoba mi się to, że kierowca jest oddzielony od drogi toną elektroniki. Kiedyś, żeby szybko ruszyć spod świateł, musiałeś mieć dobre wyczucie sprzęgła, zwinną rękę [ ( ͡° ͜ʖ ͡°) ] i czucie samochodu. Mogłeś faktycznie stanąć z kumplem na światłach czy bardzo bocznej drodze i przekonać się, który z was
  • Odpowiedz
@Dziekan5: Te końcówki w zderzaki faktycznie do wywalenia, ale reszta zostaje, zwłaszcza odczucia z jazdy i hamowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Fakt: Ręczna do diesli, automat do benzyniaków

  • Odpowiedz
@elvisiako: handlujcie z tym!? co to #!$%@? ma znaczyć? jak ja nienawidzę tych ułomnych tłumaczeń z angielskiego jak 'handlujcie z tym', 'zrobiłeś mi dzień'. Ludzie się tylko uwsteczniać potrafią...
  • Odpowiedz