Wpis z mikrobloga

#debata #korwin #kukiz #razem #flinston #kopacz #szydlo
kolejnosc losowa

1. Nowacka - slabo, strasznie zdenerwowana, merytorycznie zle, jezyk ciala na poziomie wyborow przewodniczacego w licbazie 2/10

2. Szydło - dosc opanowana, spokojna, brak podejmowania merytorycznej dyskusji. Wygrala w walce z kopacz 4/10

3. Kopacz - najwieksza przegrana tej debaty, #!$%@?ąc od pogladow. Wizerunkowo tragedia, costam szeptala, cos probowala ukasic, ale z bezzebiem to ciezko. Nawet probowala przerwac Korwinowi, ktory zbyl ja machnieciem reki 1/10

4. Fred - jak zawsze to samo. Nijaki 4/10 i +1 punkt tylko za jablko XD

5. Swetru - dla mnie niezle, troche przynudzal jak na prezentacji garnkow i patelni z Ferdkiem, ale spoko 5/10

6. COSTAMBERG - No niezle, mimo, ze lewak to tak prosto i z sensem, oczywiscie dodatkowy +1 za to, ze jest nowy w branzy 5/10

7. Kukiz - bylo niezle momentami, ale bez sensu te klotnie z prowadzacymi, za duzo emocji, za goraca glowa, mimo, ze sie staral. 4/10 -1 punkt za akcje z prowadzacymi

8. Krul Mekki - no co ja moge napisac, standardowo, punktowal przeciwnikow, ale pare wpadek bylo. +2 bo Krul +1 za wolna gadke +1 za odwage w wypowiedzach +1 za calowanie w raczki , +1 za brak hitlera +1 jedyny stanowczo o piaskowych -1 za charczenie -1 za durne klaskanie. = 5/10