Wpis z mikrobloga

@pitstone: Czyli piszesz o totalnym zaoraniu a nie potrafisz tego przytoczyć? Mówienie o przygodach na mazowieckiej było słabe ale gdzie tu totalne zaoranie? Nie zachowuj się jak jakiś psycho-fan tylko podaj co i jak ;)
  • Odpowiedz
@PatologiiZew: I co mam ci opowiadać cały program minuta po minucie? Mam lepsze rzeczy do roboty. Obejrzyj sobie program, jak dla mnie to Wipler wypadł najbardziej konkretnie reszta to tradycyjne polityczne #!$%@?. No i dosrał tak jak sobie założyli .nowoczesnej która jest teraz największym zagrożeniem dla Korwin.
  • Odpowiedz
@pitstone: dałej nie napisałeś jak zaorał. Zamiast 3 razy o tym wspominać wystarczyło raz zacytować. Ja oglądałem ten program i orania moim zdaniem nie było. Dlatego pytam co ty uznajesz za TOTALNE ZAORANIE. :)
  • Odpowiedz
@PatologiiZew: Przecież w tym momencie dla kuców powiedzenie Przez Wiplera Lisowi "Po wyborach Pan tu nie będzie pracował" jest totalnym zaoraniem !!!!1111oneone więc czego się spodziewasz :)
  • Odpowiedz
@PatologiiZew: Powiem w skrócie bo nie mam czasu dzisiaj na analizę słowo po słowie całego programu.
Wipler praktycznie w każdym starciu słownym z Petru był górą, Petru nie miał argumentów żeby to przebić więc posunął się do najtańszego ordynarnego kłamstwa o damskim bokserze czym się totalnie samozaorał.
Poza tym program był totalnie dla Wiplera na plus bo zaorał także Lisa z którego ciśnie bekę ponad połowa wyborców ogółem. I tutaj
  • Odpowiedz
@pitstone: To mów że Wipler wygrał dyskusje czy lepiej mu poszło a nie TOTALNIE ZAORAŁ!!!!!!!!!!!!111!!! Nie używaj do każdej wypowiedzi twoich idoli słów zaorał, zmasakrował itd. bo to męczące sie robi.
  • Odpowiedz