Wpis z mikrobloga

@bartek555: Jak można być z taką patolką? Chyba, że będziesz wciskał, że "dawniej taka nie była...". Takich ludzi to się przecież po sposobie chodzenia nawet da rozpoznać! Nie wierze :-D
  • Odpowiedz
@Antlion: i to konkretny. generalnie ma spora fantazje i klamie jak z nut. kiedys mi powiedziala, ze psycholog z jej uczelni jej powiedziala 'ze albo jestem glupi albo #!$%@?'. potem moja siostra skonczyla psychologie i poznala sie z ta kobieta, a ta powiedziala, ze kiedys moja ex probowala jakis temat prywatny z nia poruszyc, ale ta ja splawila i w zyciu by czegos.takiego nie powiedziala nie znajac srugiej osoby.

w
  • Odpowiedz
@Turbator: Nie dostrzegalem tego na poczatku, a poza tym dawala dupy 3x dziennie i byla sliczna, co kiedys bylo jakas wybitnie wazna wartoscia dla mnie. Po pewnym czasie zaczalem zauwazac pewne rzeczy ;D
  • Odpowiedz
@bartek555:

Nie dostrzegalem tego na poczatku


Przypomniało mi się równie irracjonalne wytłumaczenie mojego kumpla, gdy wyznał mi w sekrecie, że podczas wizyty w burdelu, zabrał się za robienie #!$%@? minety. "Przyćmiło mnie coś!" - tak mi powiedział. Idiota :-D
  • Odpowiedz
a #!$%@? ze ja na kase lece?



jeszcze raz cos uslysze pederasto


No chyba nie do końca tak z dupy wnioskując z tego. Chyba jednak nie o wszystkim wspomniałeś co
  • Odpowiedz
@glutenfree: no mowie, ze cos moglo do niej dotrzec przez kogos. tylko nie wiem przez kogo, bo ona pali wszystkie mosty za soba ;) zreszta ostatni raz wspomnialem cos o niej moze z pol roku temu...
  • Odpowiedz