Wpis z mikrobloga

@Adams_GA: ale ja nie mam najmniejszej ochoty kupować z kimś na dwie osoby gier, chciałbym sobie sam dla siebie kupić grę w wersji cyfrowej (po coś mam ten dysk twardy).

@LosB: zależy jakie gry, zazwyczaj nowe gry tyle nie kosztują co piszesz, taka fifa16 jest za 269, a dodatek do śmiesznej gry destiny jest chyba za 169 zł.
@terwer358: Man to jest tak jak @Adams_GA mówi, ja mam kolegę z którym się składamy, chodzi to całkowicie bez problemowo i gry są za 1/2 ceny. Jedyna wada to że 1TB dysk to za mało :D Ludzie z sony wiedzą ze kupując cyfrowo po pierwsze nie sprzedasz, masz od razu grę, możesz ja na 2 osoby dzielić ( kiedyś na ps3 można było na 5 dzielić co gry naprawdę za grosze
@terwer358: tak jest i juz
ludzie handluja tym na allegro ebay itp, sony doskonale o tym wie i tego nie blokuje

dodatkowo czesto sa przeceny 50% i fajnie to wyglada poprostu, jednak 50% z prawie 300 zl to czesto tyle co uzywka gry z allegro
@LosB: Ale popracuj nad ortografią...
I zanim coś napiszesz to zorientuj sie w temacie. Niezależnie czy gra jest cyfrowa czy pudełkowa - zajmuje tyle samo miejsca na dysku.
@terwer358: kiedyś na reddicie ktoś to tłumaczył, w skrócie sony nie zależy na sprzedaży gier w wersji cyfrowej, zależy im na tym żeby w sklepach stały pudełka, plakaty i cała marketingowa otoczka - jakby sprzedawali taniej cyfrowe wersje to ludzie by przestali chodzic do sklepow, w sklepach by spadały obroty i nie promowałyby PS - oczywiscie to odnosnie rynku amerykańskiego.
@MCaliJr: Sugerujesz ze przez te jakoś 2 lata dalej nie ogarnąłem tego ile zajmuje z płyty a ile z psn.. Nad ortografia to się nie spuszczaj, bo u ciebie czytanie ze zrozumieniem leży i kwiczy. No ale młode pokolenie jak widzi 3 linijki tekstu, a nie wypunktowane to już może nie zrozumieć. Wybaczam i pozdrawiam!