Wpis z mikrobloga

@Kansas: Niedługo strzelę pełną sesję, więc wszystko będzie dobrze widać. Miesięcznie nie wydaję więcej niż stówę, ale i braków w mojej garderobie coraz mniej, bo od trzech lat buduję ją zgodnie z ustalonym planem. Pracuję na pół etatu w salonie odzieżowym, a i z bloga raz na jakiś czas coś do kieszeni wpadnie :)

@kodekscywilny: Wygrałem w konkursie na najlepszego dolnośląskiego bloga modowego 500 zł do wykorzystania w
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: Szanuje, ale jeżeli spodzień jest w takim samym kolorze co płaszcz, to mam pewne obawy co do zgrania się wszystkiego :D Chętnie zobaczył bym cały zestaw, aczkolwiek buty wyglądają w porządku.
  • Odpowiedz
@Kansas: Starcza, rzadko kiedy kupuję w pełnych cenach. W sezonie wyprzedaży potrafię wydać więcej (podczas ostatniego na nieformalny garnitur, bawełnianą marynarkę, buty i sweter wydałem w sumie tysiąc złotych, ale to i tak nie jest wcale dużo,bo to wyjściowa cena dobrego płaszcza) ale taka sytuacja ma miejsce dwa razy do roku, więc jest czas odłożyć :)

@wund3r: Jechałem na jeden dzień do rodzinnego domu i nie brałem bagażu,
  • Odpowiedz
@masiej: Kuźwa, ja mam taki radar, że od razu widzę w oczach, kiedy ktoś mnie rozpoznaje. I tego dnia miałem takie poczucie. Żeby mi to bylo ostatni raz, że wychodzę ze sklepu bez usłyszenia wezwania do usunięcia konta ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

@wund3r: To wpadaj do Wrocławia ;D
  • Odpowiedz