Wpis z mikrobloga

@ralphlovesraine: musiałbyś sprawdzić jaki samolot wylatuje o tej godzinie z lotniska. Musi być to europejskie miasto, a linia lotnicza chińska. Oni wrzucają przesyłki obojętnie w jaki europejski kierunek.
  • Odpowiedz
@ralphlovesraine: wrzucili do samolotu lecącego np. do Hiszpanii. I wystarczy, że dalej nie ma bezpośredniego połączenia lotniczego z Warszawą, więc paczka musi lecieć dalej np. do Madrytu. I dopiero tam czeka na lot do warszawy.
  • Odpowiedz
@Miecz12:

Skarbie, nie czepiaj się skrótów myślowych.

Paczki nie latają bezpośrednio z Chin (różne porty lotnicze) do Warszawy. Zawsze odbywa się to przez porty tranzytowe. Im szybciej trafi na lotnisko mające bezpośrednie połączenie z Warszawą tym czas dostawy będzie krótszy.
A jak jeszcze to lotnisko ma codzienne połączenie to już w ogóle
  • Odpowiedz
@Miecz12:

A Tobie skarbie życzę umiejętności czytania ze zrozumieniem :)

Najlepiej tego fragmentu:
"wrzucili do samolotu lecącego np. do Hiszpanii. I wystarczy, że dalej nie ma bezpośredniego połączenia lotniczego z Warszawą, więc paczka musi lecieć dalej np. do Madrytu."
  • Odpowiedz
@Miecz12: nie wiem czego tu jeszcze nie rozumiesz, ja potrafiłam od razu zrozumieć, że chodzi o dowolne hiszpańskie miasto/lotnisko, nie mające bezpośredniego połączenia z warszawą i nie będące tranzytowym. To dildo faktycznie ci się przyda

@ralphlovesraine: naucz się, że paczka paczce nierówna. Na czas dostarczenis paczki składa się tyle czynników, że głowa mała. A że jesteś taki niecierpliwy to polecam ci wziąć za wczasu srakostop
  • Odpowiedz