Wpis z mikrobloga

#worldofwarcraft #nostalrius

O 19.00 startuje serwer PVE vanilla na Nostalriusie. Planuje ktoś z was mireczki pograć? Wrócić do czasów podstawki, bez uproszczeń? Ja będę się czaił, ale ciężko będzie spokojnie pograć przez pierwsze kilka godzin. Jakbyście się zdecydowali, to można by kiedyś o jakiejś gildii pomyśleć. Może być fajnie. Zapewne rollnę Night Elfa huntera, bo nigdy w takiej kombinacji nie grałem, ew. Undead priesta.

https://en.nostalrius.org/
D.....o - #worldofwarcraft #nostalrius

O 19.00 startuje serwer PVE vanilla na Nost...
  • 25
@Invalidus: pamietam jeszcze jak trzeba bylo jakies durne podania o konto na forum pisac bo to rzekomo super RP realm, a tam sami 12 latkowie z analfabetyzmem i dysmozgowiem :D
@Invalidus: Nowy serv, PVE. Ten obecny to PVP. Będą dwa teraz. Warmane to największy bugfest jaki może być. Servy jakie się liczą to Nost dla vanilla, Hellground jako TBC, Dalaran dla WOTLK i Atlantiss dla Cata.
@gaaraddz: Wiesz, rozumiem nie ma co grać w cata w wzwyż, bo źle oskryptowane. Jakbyś się wychował, jak Ja na Vanilla a potem TBC, to byś wiedział jak fajnie było. Bez rdf i innych
@labla: Dużo się zmieniło na scenie Privów. Wiadomo w Mop,Wod nie pograsz, ale Cata(Atantiss) działa bardzo sprawnie, 1,2k online średnio. WOTLK też jest całkiem zacnie oskryptowany, polecam Dalaran. Co do TBC i Vanilla to masz do wyboru w kolejności, Hellground lub Nostalrius lub Kronos.
@Invalidus: Tak, jest progressive. Z czasem otworzą TBC i WOTLK. Zależy w co chcesz pykać. Tam masz na razie vanilla content, ale na mechanice WOTLK, więc rdf, achivy itp. W Nost masz pure vanilla. Nie namawiam. O 19.00 startuje server, ja będę grał.
@Invalidus: To wiesz o czym mówię. To będzie to samo, tylko bez otwartego PVP, czyli przeciwna frakcja nie będzie mogła kampić i zabijać niskolevelowych graczy, co bardzo utrudnia wbijanie poziomu w podstawce.
@Invalidus: Poza tym, jak podobał Ci się Cata, to obczaj Atlantiss. Najlepiej oskryptowany serwer cataclysm na świecie. Na 870 questów, które zrobiłem wbijajać 85, tylko 4-5 miałem zbuggowane. Reszta wszystko śmigało. Wszystkie insty otwarte aż do patcha 4.0.3, Firelands mają wejść za miesiąc jakoś. Robiłem z ludźmi insty/raidy z podstawki, TBC, WOTLK i tylko Sunwell nie działał.