Wpis z mikrobloga

Szkoda że im to nie wypaliło, poziom żenady rośnie:

Odpuścilbym sobie robienie briefingu po wyroku. Można jedynie zaapelowac do stacji telewizyjnych i gazet o specjalną zniżkę dla obu panów.

Za to zagrałbym młodziezówką w jego grę (po bandzie). Nie tylko bedzie ostrożnieszy w kłapaniu dziobem, ale tez w robieniu małpiarstwa przeciwko nam

1) zakladamy Stowarzyszenie Pajaców Polskich (zwykłe, więc nie wymaga rejestracji, tylko zgłoszenia)

2) jutro 16.30 (tuż po wyroku) przychodzą pod
Tak jak mówilem, że ZL udarzy I widać, ze im się to opłaciło - rosną. Jak się jej nie powstrzyma to dalej urośnie i to kosztem Nowoczesnej (tez). Druga sprawa - Kukiz się odezwał niemrawo i już zaczął rosnac (tak jak mówilismy sobie - merytoryka słabo, ale wciaż wokół niego sporopozytywnych emocji) Na razie wynik Nowoczesnej jest stabilny - ale wchodzimy w natrudniejszy etap kampanii. Bedą strzelać. A Misiek i Platforma będzie
Nagie miecze tu faktycznie w ogóle nie pasują. Ja bym wręczył Jarosławowi dużego, kolorowego i dedykowanego pampersa, żeby go sobie założył jak go kolejny raz strach obleci :)


jestem zauroczony ich profesjonalizmem, przyznać się, który to wykopowy śmieszek? ;)

durne to takie, że chyba samo przed chwilą z pampersa wylazło

i kolejny:

A ja szkaplerz z Matką Boską Częstochowką symbol wielkości narodu, chwały naszej wiary – niech założy będzie go chronił przed
Dla Polski najważniejszym zadaniem jest wdrożenie systemu wsparcia nie tylko finansowego uchodźców, ale też społecznego, aby sprawnie przeprowadzić proces integracji w społecznościach lokalnych.


Mamy nadzieję, że politycy opamiętacją się i przestaną rozpalać antyuchodźcze nastroje (Kaczyński, Korwin-Mikke). W polskiej kulturze politycznej nie ma miejsca na rasizm i ksenofobię. ( to za Wiplera