Wpis z mikrobloga

Ale przez tę jesień mnie #prokrastynacja dopada. Miałem w poniedziałek iść złożyć wniosek o dowód. Jutro czwartek i dalej nic. Do tego z racji przejścia na #epapieros ciągle myślę o analogach. Boję się piwa napić bo wiem że polegnę. Jak wyzwolić się z potrzeby zapalenia po bro?
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rzaluzja: Jeżeli mam być szczery, to jak piję nie umiem palić epapierosa :( Zawsze palę zwykłe, a kolejnego dnia po imprezie to znów wracam do epapierosa. Tylko trzeba uważać, żeby znów się nie wciągnąć :(
  • Odpowiedz
@Hyakinthos: 10 lat paliłem, no może przesadziłem, ale po miesiącu odechciało mi się zwykłych, wypaliłem może w pół roku z paczkę okazyjnie. Ale to były jeszcze gównobatki typu spinner, więc teraz jak kupisz coś konkretnego ty myślę, że szybciej się odechce.
  • Odpowiedz
@rzaluzja: Zrób tak, wstrzymaj się przez 2 tygodnie z piciem, spal analoga na trzeźwo i wyciągnij wnioski jak smakował, dla lepszego efektu poczekaj z miesiąc, mi chce się wymiotować jak już wytrzymam całego analoga po pijaku. Paliłem 6 lat, czasami 2 paczki dziennie, po 2,5 roku z epapierosem drazni mnie zapach zwyklych fajek.
  • Odpowiedz
@vgf_: Z epapierosa korzystam już od roku a i tak nie mogę nie palić analogów przy piciu. Ostatnio nawet nawet przeszedłem na 18 mg, ale mam gównobatkę - spinnera i protanka mini
  • Odpowiedz
@vgf_: Mam taką nadzieję. ja po niemal 10 latach miałem już straszne objawy od tlenku węgla. zimne poty, zawroty głowy i drżenia niektórych mięśni (cos a'la parkinsonizm). Organizm ma dość toksyn, zatrucia tlenkiem węgla itd. Najdziwniejsze że nie znam nikogo z podobnymi objawami.
  • Odpowiedz
@rzaluzja: miałem to samo cumplu, w nocy zimne poty, rano łapa chodziła albo niektóre palce skakały jakbym na perkusji grał. Na razie nie zaobserowałem poprawy bo tydzień na efajce ostatni analog w sobotę. Mam nadzieję że się poprawi.
  • Odpowiedz