Wpis z mikrobloga

@Metaprogrammer: Potwierdzam Asa. Robiłam tam razem z siostrą, obydwie za pierwszym razem zdałyśmy (z tego co wiem to z naszej grupy całkiem sporej liczbie się to udało). Rzeczywiście - kurs jest trochę droższy niż u konkurentów, jednak moim zdaniem warto dopłacić.
  • Odpowiedz
@Metaprogrammer: @paziu: @ojacieniemoge: niestety AS się #!$%@?ł. Jak robiłem u nich 4 lata temu, było spoko. Teraz niestety robił brat, i ledwo co otarł się o wykupienie dodatkowych jazd (obowiązkowych!), bo uwalił go na wewnętrznym praktycznym za jeden błąd (na egzaminie nie zjechanie do krawędzi na jednokierunkowej przy skręcie są dwa błędy). Minimalna ilość godzin do wykupienia po niezaliczeniu tego to 10, z czego każda płatna 50zł...
  • Odpowiedz
@maciekawski: To szybko się zepsuli, ja robiłam 2 lata temu i nic nikt nie mówił o obowiązkowych dodatkowych jazdach, a ten wewnętrzny praktyczny to jakiś śmiech był, zwykła jazda. Ja to totalnie uwaliłam i popełniałam błąd za błędem, jednak nikt mnie z tego powodu nie blokował przed przystąpieniem do normalnego egzaminu w pordzie:( Aż przykro słyszeć, że coś takiego się dzieje...
  • Odpowiedz