Wpis z mikrobloga

zaczynam się męczyć w związku, nic nie mogę po staremu obejrzeć czy zagrać na komputerze, jak słucham konferencji Korwina to mój #rozowy wyzywa go od oszołomów, jak gram w gry, to słyszę że wolę komputer niż #rozowego, #tvtrwam czy #radiomaryja to nawet nie ma mowy bym włączył, ale za to takie gazety jak #polityka, #newsweek to hur dur! mogę czytać, naprawdę poglądy polityczne mogą mieć aż taki duży wpływ na #zwazki ?
  • 19
@plumkajacy_kalafior: rozbawiłeś mnie, obawiam się że to nie pomoże gdyż:

dla niej autorytetem jest Petru (przecież to liberał, wolnorynkowiec, jednocześnie mój różowy wygłasza tezy o słuszności interwencjonizmu państwowego), za to np, afera podsłuchowa to skandal gdyż jest nie do pomyślenia by nagrywać ludzi w nielegalny sposób i tak ich NISZCZYĆ, powtarza cały ten lemingowski syf, słucham tego i dostaję raka

PiS to zło, jej jedyny argument że Kaczyński i Macierewicz to
@mhrok87: panna jest pod wpływem tej gówno retoryki obrzucania gównem. Też tak kiedyś miałem. Jak odstawi gunwo telewizje i zamiast oglądać wycinki z wiadomości zacznie słuchać wykładów konkretnych środowisk to jej przejdzie. Zacznie rozsądnie to analizować a nei sugerować się latającym w powietrzu kałem.
@mhrok87: to jej nie pokazuj publicystów upolitycznionych tylko specjalistów których zapraszają do Ekonomia Raport chociażby. Tam jest rzetelna gadka. Klub ronina możesz pokazać ale tylko niektóre odcinki gdzie zapraszają specjalistów gdzie nei agitują między sobą xd. OStatnio o energetyce fajny film z gadowskim i jakimś doktorkiem oglądałem. W opór merytorycznie.
Co tam jeszcze... Marek Chodakiewicz możesz jej puścić bo też nie agituje tylko gada do rzeczy.
@mhrok87: co do tych 500 zł na dziecko, jest taka sprawa, że w zasadzie to nie stać nas by rodzinom tego nie dawać choc ja bym to konwertował raczej na finansowanie lekó dla dzieci, wyprawek do szkół, dojazdó do szkół, obiadów w szkołach etc etc. Zobacz sobie lepiej ile polaków szkopy zwabiają zapewnieniem mieszkania i kieszonkowego i roboty jesli do nich pojedziesz i bedziesz się uczył języka a jak z dzieciakiem