Wpis z mikrobloga

Witam mirkow kupujących na #banggood .
Ponawiam zapytanie. Zamowilem sobie paczuche z eu 28 września. 29 została wysłana prze b2c europe. Nie spodziewałem się że będzie untracked. Jest jakiś sposób na zlokalizowanie paczki? Miała iść 5-7 dni roboczych. Płacone paypalem. Strzeliłem mała gafe przy adresie w banggood, ale w paypalu już wpisalem właściwy przy płaceniu. Wiec może wylądować u sąsiada - znamy się +- 20 lat wiec wykluczam przejęcie :). Na zapytanie obsługi klienta odpowiedzieli mi żebym szedł szukać na poczcie xD bo już powinna dojść. Jeśli przesylka nie była sledzona, to na poczcie powiedzą mi gdzie jest jeśli zapytam o paczkę dla siebie jako odbiorcę? Czy będą chcieli nr paczki którego nie posiadam. Pomyłka w adresie wygląda tak: ulica nr.bloku / nr.mieszkania 03 a powinno być ulica nr.bloku / nr.mieszkania 02. Nigdy nie zgubiłem paczki i nie miałem takiego problemu. Zadnego awizo nie ma, telefonow czy sms tez. #pocztapolska #b2c #aliexpress #pytanie
  • 10
@HT-Ron: Podany czas dostarczenia przesyłki EU to fikcja. Na poczcie Ci nie pomogą. Chyba, że masz listonosza, który nie zostawia awiza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Radzę poczekać do końca miesiąca, jak nie dojdzie to odzyskiwać kasę.
@Reggy: ejej, xiaoyi ma w gratisie registered air mail i leci pięknie ładnie szybko nl postem z pełnym trackingiem od wejścia paczki do amsterdamu. powyżej iluś $ rejestrowana paczka jest w gratisie przecież.
@HT-Ron: sam raz kupowałem Yi z europejskiego magazynu i czekałem właśnie 11 dni, a z Chin 14 dni

imo nie warto dopłacać, bo z Chin masz tracking, a celnicy raczej nie złapią, bo to dosyć małe jest

w dodatku chińskie są lepiej zabezpieczone
@Reggy: chodzilo mi tylko o czas. To miak byc prezent dla dziołchy, trudno czekam. Jak do konca miesiaca nie bedzie to bede starac sie odzyskac szmal z paypala.