Wpis z mikrobloga

Mirki, ktos muzycznie uzdolniony jest w stanie pomoc? Mam dajmy na to piosenkę w której jest gitara, potem odzywa sie akordeon i chyba trabka na końcu. No i ja na gitarze ogarnalem, chordsy podane, strumming pattern ogarnalem, i dajmy na to nagralbym sobie gitarę i wokal a w momencie jak wchodzi akordeon to dogralbym i wkleil jak gram z tym ze na harmonijce (bo dosyć podobnie one brzmią). No i tu leży problem bo nie wiem jakie to dzwieki. Czy ten akordeon ma chordsy? Jesli tak to czy takir same jak gitara w danym momencie? Czy jedyne co mogę zrobić to ze słuchu próbować? (a sluchu to ja nie mam). Jak ktos rozumie to wszelkie tipy mile widziane. Piosenka to "the king of Carrot flowers pt. 1". #muzyka #gitara #granagitarze #pomocy #kiciochpyta
  • 15
  • Odpowiedz
@jakosdajerade: Juz jak dostałem harmonijke to wpisywalem cos takiego i byly pokazane w które dziury dmuchać (XXD musze dorosnac) wiec mysle ze jest to do zrobienia. Troche sie czuje jak plynal w gore rzeki bo mam antytalent muzyczny no ale kurczę, lubię to sobie gram. Dla siebie tylko wiec bez spiny.
  • Odpowiedz