Wpis z mikrobloga

Mireczki kochane moje najlepsze znawce od muzyki, jak ta tu napiszę, to zawsze znajduję!
Mam taki problem z #muzyka
Usłyszałam ostatnio w C&A, piosenka zupełnie nie ma słów oprócz takiego

! (tu typowe śmieszne opisywanie piosenek XD)

tu titu titu tu ti tu tu

(co jest trochę, ale tak trochę podobne do momentu "Won't you take me to" z piosenki "funkytown")

no i jest to taki trochę #deephouse albo #house (ja to tak się znam na tych gatunkach jak...)

Właśnie jeszcze próbuję ogarnać fragment, który nagrałam na tel (ale w wersji wideo x.x), zeby wam wrzucić, ale proooszę was #motzno bo ta piosenka ma taaki klimat, że ja wysiadam! muszę ją znaleźć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
musi być dość popularne, bo jak się czasem lubuję w takich piosenkach w tym stylu, to juz któryś raz w C&A słyszę tego typu muzykę i ZAZWYCZAJ piosenki, które kojarzę, a aż tak głęboko w tym nie siedzę. #desperacja #pomocy
  • 10
@emte: mój niebieski też tak na mnie patrzył i generalnie chciałam dopisać, żebyście nie oceniali mojego gustu, ale kit z tym xD słucham też "lepszej" (dla ogółu) muzyki, ale jak mi czasem się coś takiego wbije, to potrafię siedzieć godzinami i ryć sobie łeb :D

nie mniej jednak, DZIĘKUJĘ CI BARDZOOOOOOOOOOO!
bo przejrzałam już całą playliste z yt i byłam w trakcie ściągania shazam i marnie widziałam swoje nadzieje :D