Wpis z mikrobloga

@peetee: Dzięki. studencki. A takie rendery to maks co mogę wycisnąć z Revita a takie było zadanie by go używać. Tak na prawde chodziło o zrobienie planów i aranżacji wnętrz wraz z doborem materiałów i należało sie wzorować z Wabi Sabi i użyć podziału złotej proporcji - przez to było dużo ograniczeń a renderingi były tylko dodatkiem do całości.
@R2D2_z_Sosnowca: super że Was czegoś tam uczą. U nas w Polsce na projektowaniu rzucają temat i sobie radź. Zero praktycznej nauki projekotwania jako takiego. Wszystko oparte na normach i tym że przy różnicy poziomów powyżej 49cm musi być już barierka, a jak masz mniej to już nie musisz. A jeśli chodzi o stronę estetyczną to albo prowadzącemu się podoba albo nie. Np. mnie w życiu nie uczono o zastosowaniu złotego podziału
@peetee: przykre to jest ale powiedzmy to sobie szczerze - nie ma porównania. Nie jestem z tych co psioczą na kraj, uważam się za patriotę i mam zamiar wrócić do Polski ale... takiego doświadczenia jak tutaj to w Polsce nikt nie zdobywa. Jeden przykład. Na zajęciach z budowlanki w collegu wiec nawet nie poziom uniwersytecki a coś miedzy średnią a studiami oprócz modeli domów w skali z drewna balsowego budowaliśmy.... prawdziwy