Wpis z mikrobloga

#pilkanozna
Obejrzałem jeszcze raz wczorajszy #mecz z Irlandią oraz skróty wszystkich meczów w tych eliminacjach. Wcześniej oglądałem materiały od łączy nas piłka. Pomijając już samą grę naszej reprezentacji. Nie da się nie zauważyć jednego faktu: te chłopaki tworzą niesamowicie zgraną ekipę. Zaraz ktoś napisze, że to taka PR-owa zagrywka, żeby zachęcić kibiców do tej drużyny. Ale ja myślę, że to jednak duża rola Nawałki, bo wokół siebie zebrał tych ludzi. Miał na to pomysł a wyniki utwierdzily wszystkich w przekonaniu, że to dobra droga. Może nawet jeden wynik, na narodowym, rok temu, z Niemcami. Nie jestem w stanie sobie przypomnieć reprezentacji Polski, w której w ostatnich latach panowała by podobna atmosfera. W końcu oglądamy drużynę, która nie pęka nie brakuje im koncentracji, konsekwencji czy czegoś tam. Czegoś, co zawsze musili na odczepnego rzucić odpytywani przez dziennikarzy, piłkarze bądź trener.

Nie zrozumcie mnie źle, daleki jestem od pompowania balona. Jednak chyba dużo lepiej skupić się na pozytywnych aspektach, myśleć optymistycznie, dać szansę tym chlopakom, wierzyć w nich! Nie oczekiwać a wierzyć, wspierać i zaufać. Nie bądźmy mądrzejsi od sztabu szkoleniowego. Nie wszystko jest takie proste jak nam się wydaje. Uwierzcie, takie podejście da dużo więcej dobrego niż doszukiwanie się błędów i negatywów.

Liczę, że na EURO, kiedy będziemy grali z pilkarsko lepszymi drużynami to nasi reprezentanci zostawia serducha na boisku, wypluja płuca a nie odpuszcza. Dlatego należy im się wiara i wsparcie nie zależnie od wyników. Jeśli oni to poczują, będą wiedzieć, że mają dla kogo #!$%@?.

To takie moje krótkie #przemysleniazdupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)