Wpis z mikrobloga

@iamtheLight: Nie, nie, video nie chce nagrywać. Miałem na myśli cały czas tylko jedno - nagrywanie makr ;). Mam do zrobienia kilka operacji na elemencie - między innymi przechwyt obrazu na ekranie, konwersje OCR na tekst i potem wklejenie w inne miejsce - a elementów jest grubo ponad 1000 i żmudne by to było ręcznie robić. Sprawdzę mouse recordera.
@fenix7557: te macro recordery mogą wywołać dowolne polecenie więc jak zainstalujesz sobie np gadwin printscreen i ustawisz to screeny też łatwo wyłapiesz. Nie wiem jak z ocr i kopiowaniem tekstu, bo trochę trzeba powalczyć.
@iamtheLight: Właśnie z tym sobie poradziłem. Jest program http://capture2text.sourceforge.net/

Cała sekwencja wygląda tak:
- WIN+1 (ustawienie na polski)
- Ustaw myszkę na pozycję oraz WIN+Q
- Ustaw myszkę na pozycję oraz klik myszą
- Ustaw myszkę na pozycję, CTRL V

Ten program to potrafi. Potrzebuję tylko tą sekwencję odpalić w bocie i kazać mu czekać pewien czas bo wycinam to z filmu. A film jeszcze przyspieszę, dzięki czemu z 20 minutowego
@fenix7557: Dobrze Ci idzie. Robiłem kiedyś takie alpejskie kombinacje i nawet nieźle mi wyszło ale... #!$%@? lepiej zapamiętaj układ okien lub zrób jakiś łatwy do odtworzenia, bo później pół bota będziesz ustawiał od nowa :)