Wpis z mikrobloga

@Keiano: Kolega w pierwszym poście wyjaśnił. Ale to wierzchołek góry lodowej. Trolle, afki, dzieci z podstawówki ruchające matki i życzący raka. A riot co z tym robi? Ostatnio zaczął dawać bany, wow. Gra ma ponad 5 lat, w porę. Co z afkami i trollami? Nic. I tak będzie zawsze, uwierz mi. Zresztą coraz więcej ludzi odchodzi od tej gry. I w ogóle IMO większość tych gierek internetowych jest do dupy. Tracisz
@Mordziaty1988: Riot to nie jest jakiś gigant, żeby mieć lata stażu w branży, tylko nowiutka firma której się masakrycznie sfarciło i ich gra stała się najbardziej grana na swiecie. To nie Blizzard czy Valve, EA nie wykupilo Riotu, nikt im nie pomagał, wszystko robili sami. W wywiadach prezydent Riotu wielokrotnie mówił, że kod gry jest stary i ogolnie jest w nim straszny #!$%@?, nie przewidywali, że gra osiągnie tak gigantyczny sukces.
@Keiano: Nie chce mi się czytać wszystkiego ale wyczytałem końcówkę, że jestem za stary do Lola. Otóż nie, lubiłem tą grę ale #!$%@? community i #!$%@? support przelał czarę goryczy. Co do dowodu o ludziach odchodzących z gry - ponad 100 znajomych w 2014. 2015? Jak wchodziłem ostatnio gra może z 15 max. z 30 mam stały kontakt. Przenieśli się na inne moby. Tyle mi wystarczy. A riot ssie kutacha i