Wpis z mikrobloga

Badania wzroku u lekarza medycyny pracy, założyli mi okulary 3d i kazali rozpoznawać w którą stronę jest wcięcie w kółku. Za #!$%@? nie widziałem tam żadnego kółka a co dopiero wcięcie... Co to może oznaczać, miał ktoś coś takiego? Dodam że nigdy nie mam żadnej wady, problemów ze wzrokiem, żadnych okularów, wzrok jak sokół, a tu takie coś.

#grafika #wzrok #okulista
GrzegorzPorada - Badania wzroku u lekarza medycyny pracy, założyli mi okulary 3d i ka...

źródło: comment_FLQrIcZdZrWkDPrikdYdGPArjuUkHEEr.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@GrzegorzPorada: Zaburzenia pola widzenia, czyli to samo co wyżej kolega napisał. Problemy z widzeniem stereoskopowym. Możesz zapomnieć o robieniu prawka na wózki i inne sprzety. Na 99% nie przejdziesz badania z "patyczkami"
  • Odpowiedz
@GrzegorzPorada: Ja tez to mam a uważam, że mam dobry wzrok. Później mi jeszcze astygmatyzm wykryli i pieprzone -0,5 i -1, ale i tak binokle ubieram tylko przed kompem. Nie umiem się do nich przyzwyczaić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Widzenie przestrzenne to najwyższy stopień widzenia obuocznego. Polecam wybrać się do optometrysty, ktory zajmuje się takimi przypadkami, ktory Ci powie dlaczego tego nie widzisz w 3D i znajdzie przyczynę. Im wcześniej wykryte tym prawdopodobnie uda Ci sie to wyćwiczyć, bo są na to pewne ćwiczenia, przez co w przyszłości mozna uniknąć stłuczek przy parkowaniu, potykaniu się a nawet problemów z trafieniem/ złapaniem piłki. Zatem do optometrysty po studiach (a nie kursach) marsz!
  • Odpowiedz