Wpis z mikrobloga

Zaproszenie do Moskwy

Przed chwilą dzwonili do mnie z programu "Wremya Pokażet" (Czas Pokaże) z pierwszego kanału rosyjskiej TV. Zapraszają do swojego programu, termin przyszły tydzień. Problem w tym, że ten program to prawdziwa walka na słowa, są emocje, krzyki, a nawet dochodziło do ostrzejszych spięć między widownią i gośćmi. Zastanawiam się czy warto. Boję się, że zostanę najzwyczajniej w świecie zakrzyczany, zadeptany, a na koniec wysłany na 10 lat do kolonii karnej na Sybir ( ͡° ʖ̯ ͡°) W każdym razie... myślę nad Moskwą, ale cholernie się waham. Po takim wyjeździe będę spalony w Polsce jako agent Władka P.

#rosja #moskwa #maciejczuk
Pobierz
źródło: comment_ZKE2h4dXWdnwsvbHsXVHWMZzaS4FhVvp.jpg
  • 38
@tomasz-maciejczuk: A jako kto miałbyś tam wystąpić? Wyrażono oczekiwanie co do "zadania" jakie miałbyś wypełnić? Z tego co piszesz o tym programie to miałbyś tam zająć jakieś stanowisko względem rozpatrywanej sprawy. Pytam raczej z ciekawości, bo nie mam zamiaru doradzać. Sam wiesz lepiej.

Syberia nie powinna być już taka straszna. Wszakże globalne ocieplenie.
@tomasz-maciejczuk: Nie jedź tylko wystąp poprzez Skype. Pamiętam że w jednym z rosyjskich programów bodajże na temat Katynia udzielał się poprzez wideokonferencję Wajda, reżyser. Poproś o tę samą formę komunikacji. Uargumentuj to tym że masz ważne spotkania odnośnie Twojego wyjazdu do Syrii, zabezpieczenia Twojej rodziny etc. lub rzuć żartem że Twój wyjazd kłóciłby się z deklarowaną sytuacją finansową, a w przypadku gdyby tv sfinansowała Ci wyjazd to zarzucono by Ci agentrualność.
@tomasz-maciejczuk: nie jedz, do niczego ci to nie jest potrzebne nic ci to nie da te programy to tylko rozrywka o zabarwieniu politycznym. zawsze sie dziwie ludzią co ida do programow tego typu, gdzie sa dwie opcje na split screenie i drą ryje przez minute a potem przerwa na reklamy. osobiscie nie wierze w fundamentalną ideę tych programow którą jest to ze kazda opinia zasługuje na glos. wg mnie niektóre opinie
@tomasz-maciejczuk: Nie jedź! Ten gosc jest nieobiektywny. Może jeden z prowadzacych "prawo gołosa" jest gorszy albo taki podobny do tego nie pamietam nazwy programu ale tez bardzo znany w Rosji.
Tylko ten Polak reprezentujacy NATO dawał rade w rosyjskich programach ale to jest znakomity szermierz słowny (nawet zdaje sie zamiast niego zaczeli zapraszać Korejbę ktory odgrywa polskiego eksperta i daje sie ciagle masakrowac).
Zresztą oni tak dobiora temat programu żebyś mówił