Wpis z mikrobloga

Gdyby któryś z #!$%@? wykopków osiągną i poznał tylu konkretnych ludzi footballu co Tomasz Hajto to może by się zastanowił i zamknął mordę. Jesteście dla mnie śmieszni i żenujący. To że przeżywał mecz jakby był trenerem na ławce to normalne. A tutaj tworzy się hejt i festiwal #!$%@?. Ten gość tworzył swoją pozycję jeszcze w latach 90 tych w Hutniku. W latach w których siedzieliście w jajach waszych starych. Więc trochę pokory gombozjeby i wszelkiej maści kibice sukcesu.
#hajto #mecz #oswiadczenie
G.....d - Gdyby któryś z #!$%@? wykopków osiągną i poznał tylu konkretnych ludzi foot...

źródło: comment_YYt7XKMSmtaDg0pWxkne7IglS6ssphtx.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
@GregPoland: Zatem niech idzie na tą trenerska ławkę. Trafił do TV za zasługi dla futbolu? Nie każdy były zawodnik ma choćby odrobinę talentu do komentowania meczów. A jego nie da się słuchać...
I co to w ogóle jest za argumentacja, że "tworzył pozycje w latach 90 tych"?!
No ja #!$%@?...
  • Odpowiedz
@GregPoland: Pamiętam go jak jeszcze grał w reprezentacji. Wówczas Hajto przy piłce = strata piłki. Kolega nie wierzył, więc na którymś meczu zaczęliśmy liczyć. Na 45 kontaktów z piłką Hajty 35 zakończyło się przejęciem piłki przez rywali - po wybiciu na oślep, podaniu prostu pod nogi przeciwnika lub wykopaniu poza boisko. Odetchnąłem z ulga gdy obraził się na reprezentację na kilka meczów - od razu przestali przegrywać, zaczęli remisować. Potem niestety
  • Odpowiedz
@GregPoland: Przecież nikt nie ujmuje jego zasług dla Schalke czy ogólnie kariery piłkarskiej. 200 meczów w Bundeslidze robi wrażenie. Po prostu jest #!$%@? komentatorem. Zupełnie się do tego nie nadaje. Tak samo jak Kowalczyk czy Żewłakow. Strasznie głupia moda z tym osadzaniem piłkarzy na stanowiska komentatorskie. Ja rozumiem, że mają sporą wiedzę wynikającą z doświadczenia, ale tę wiedzę trzeba jeszcze umieć odpowiednio sprzedać.
  • Odpowiedz
Gdyby któryś z #!$%@? wykopków osiągną i poznał tylu konkretnych ludzi footballu co Tomasz Hajto to może by się zastanowił i zamknął mordę


@GregPoland: a co to ma do tego, że Hajto jest słabym komentatorem? Robi to śmiesznie, więc się ludzie śmieją. Zresztą z niego zawsze była beka bo kojarzył się z przemytem lewych fajek i turbo żelem we włosach ala Mięciel. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jezusmaria: Choćby za to należy mu się szacunek a nie prześmiewcze wypociny w takim stylu. Ja rozumiem że jak twoja Mama palnie coś głupiego to "masz beke" ale proponuję się choć na chwilę postawić w jego sytuacji i zastanowić się w jakim Ty i On jesteście miejscu.
  • Odpowiedz
@acotusiewpisuje: A czego się spodziewasz po starym wyjadaczu z boiska na którym minęła jego młodość i stracił sporo zdrowia. Co ma teraz Mickiewicza recytować? Mówi w swoim prostym języku. Każdy kibic wie o co chodzi.
  • Odpowiedz
@ksaler: Właśnie o to mi chodzi że się kojarzy a mało osób pamięta go jako świetnego piłkarza który pomimo małego talentu ale ciężkim treningu razem z Wałdochem tworzył człon jednej z najlepszych ekip z Bundesligi.
  • Odpowiedz
@GregPoland: ale ja nadal nie widzę tej zależności, że za jego zasługi na boisku mam go doceniać jako komentatora. Nie nadaje się do tego i tyle. Podobnie jak Kowalczyk. Co z tego, że na IO 92 pakował bramy na zawołanie skoro - no niech się nie obraża - jest gościem przeciętnej inteligencji i to słychać podczas jego wypowiedzi?
  • Odpowiedz
@acotusiewpisuje: @GregPoland: Hajto jest ekspertem, a nie komentatorem głównym. Wywiązuje się bardzo dobrze ze swojej roli mówi prosto i widzi rzeczy, które widzi trener i zaraz je komentuje jak dla mnie wszystko na plus. Mi tam się jego komentarz bardzo podoba prosty i slangu boiskowym. Jedni wolą komentatorów, którzy cały czas gadają głupoty jak w TVP, a inni jak komentator odezwie się raz na 5minut - w niemieckiej tv taki
  • Odpowiedz
@GregPoland: Jestem starszy od Hajty. Gdy moja mama palnie coś głupiego, to nie mam beki. Hajto się na komentatora nie nadaje. Jeśli może i chce, to niech komentuje, ale bez żalu, że ludzi to denerwuje i się z niego śmieją. Komentarz Hajty zepsuł mi przyjemność oglądania reprezentacji, trudno.
  • Odpowiedz
@jezusmaria: Bez obrazy kolego. Zawsze można obejrzeć mecz na SKY. Z drugiej strony mi się podoba takie komentowanie. Wtedy się czasami czuję jak na meczu w moim małym mieście w Wieliczce. Choć tam padają ostrzejsze rzeczy.
  • Odpowiedz
@GregPoland: To, że ktoś był niezłym piłkarzem i trochę świata przy tym zwiedził, nie oznacza że trzeba udawać że jest dobrym komentatorem. Nie jest. To jego "bojsko", zwycięski skład Kaiserslautern i wczorajsze zbieranie autografów naprawdę pokazuje, że facet do tego się nie nadaje. Kpiliśmy sobie ze Szpaka, ale Hajto to jest dopiero "kopalnia beki".
  • Odpowiedz
@Iudex: Co więcej, padają tu komentarze, że występował w roli eksperta. Może i jest ekspertem, ale tego, co widzi jako ekspert, powiedzieć nie potrafi. Po prostu komentatorem jest bardziej niż kiepskim.
Oczywiście szanuję tych, którym taki komentarz odpowiada, bo czasem do kogoś łatwiej trafić prostym językiem.
  • Odpowiedz
@GregPoland: Hajto był świetnym piłkarzem, to prawda. Ale jest prostakiem - notorycznie w trakcie komentowania meczu obraża innych, np. Mandzukicia nazwał "typowym Jugolem" i nigdy nie ukrywał podczas meczów Bayernu że go nie lubi.
Dodatkowo popełnia błędy, dużo gada bez sensu - no nie nadaje się do tej roboty.
  • Odpowiedz